Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hungarikum-e az, hogy ha...

Hungarikum-e az, hogy ha beengedik maguk előtt egymást az autósok, akkor ha szemből udvariasak egymással, akkor visszavillantanak?

Figyelt kérdés
ha pedig beenged valaki maga elé egy autóstársát, akkor az vészvillogóval köszöni meg?
2009. nov. 19. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ezt nagyon sok országban csinálják.
2009. nov. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hungarikum. Szerintem ez inkább intelligencia kérdése. Ha valaki lemond az elsőbbségéről a javamra, akkor azt illik megköszönni. Engem kifejezetten dühít az, ha beengedek valakit, és arra sem veszi a fáradságot, hogy visszaintsen, vagy villantson egyet.
2009. nov. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
azért tettem fel a kérdést, mert az idegen kamionosok nem szokták megköszönni, ha magam elé engedem őket
2009. nov. 20. 23:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Pl.Román? Velük kapcsolatban én is tapasztaltam ilyet többször. Úgy látszik, ott nem szokás. Más kultúra :-)
2009. nov. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!