Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Én egy Am. Staff kutyával...

Én egy Am. Staff kutyával utaznék egy vas nélkül külföldre. Szerintetek menne?

Figyelt kérdés
Kaptam egy melót Villingenben, és valahogy ki kell jussak oda. Magammal vihetem a kutyámat is, de nincs pénzünk utazni. Szóval meg kellene próbálni jegy nélkül vonatozni, a büntetést később kifizetném. A kutyához van szájkosaram, és a kaját meg tudom oldani, annyi pénzem van. Mit tanácsoltok? Vágjak bele?

2013. nov. 23. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne. Le fognak szállítani a vonatról.
2013. nov. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyszer már utaztam itt Magyarországon jegy nélkül kutyával, akkor egy büntetést adtak, amit később be kellett fizetnem. Az osztrák vasútnál nincs ilyen?
2013. nov. 23. 14:03
 3/8 anonim ***** válasza:

Arról nem is beszélve, hogy a kutyának kell útlevél is, és vannak országok, ahol tiltott fajta!( Pl Svédország)

És mi lenne kint a kutyával???

Szerintem ne indulj el.

2013. nov. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha az osztrákokat meg is úszod, a németek tuti, hogy kitesznek a vonatból.

Szerintem küldess magadnak egy vonatjegyet azzal, akitől az állást kaptad. Ha annyira pont Mo-ról akar embert magának, akkor ennyit megtehet, aztán max levonja az első fizudból. Ha még ennyire sem hajlandó, akkor máris komolytalannak minősíthető az ajánlata.

2013. nov. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megerkeztünk. A melo is tök jo, meg minden ok volt. Az Osztrak kallerek tök jofejek voltak, a nemetek bunkobbnak bizonyultak. De nem volt semmi problema. Meg sem büntettek, csak a nemtetszesüket nyilvanitottak ki. A kutyam is jol van, nincs semmi baj vele. Siman atveszelte az utat, sot, tetszet is neki.
2013. dec. 3. 00:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne má... megmondtad a német kallernek, hogy nincs jegyed, és erre ő csak annyit felelt, hogy "ez nekem nem tetszik", oszt se le nem szállított, se meg nem büntetett? Hát már a német kalauzokban sem lehet bízni???
2013. dec. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kamu....
2013. dec. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem kamu! 2 vonat volt amin nem fizettem. Becstöl Salzburgig, es Salzburgtol Stuttgartig. Az elsö vonaton nem is foglalkozott velem az osztrak kaller, a masikon meg magyarazott, elkerte a szemelyimet, aztan Stuttgart elött vissza adta. Persze magyarazta, hogy ez nem jo, de mivel nincs nemet lakcimem, nem tud megbüntetni. Leszallitani meg nem akart, igy megkert, hogy a bicikli szallito vagonba faradjak a kutyaval. Ennyi. Közölte, hogy Villingenig vegyek jegyet, mert azon a vonaton tuti leszallitanak, es nem eri meg. 22 € Stuttgarttol Villingenig a jegy, szal az nem volt nagy összeg.
2013. dec. 4. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!