Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Semmi bajom nem lehet, ha...

Semmi bajom nem lehet, ha most az ukrán tüntetések ellenére, átmegyek Ungvárba?

Figyelt kérdés

[link]


Csak tankolni mennék, aztán vissza haza, csak tartok most az ottani botrányoktól.:P


2013. dec. 2. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem tartanék tőle. Itthon is vannak tüntetések, ha meg nagyon ciki, el lehet kerülni.
2013. dec. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom nem a belvárosba mész tankolni. A belvárost nyilván jobb elkerülni tüntetések idején. Sőt, igazából nem is kell Ungvárra menni tankolni, van azért úton-útfélen benzinkút Ukrajnában is.
2013. dec. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Muszáj bemennem a belvárosba, mert én a másik irányból megyek be a szlovák oldalról.:)
2013. dec. 3. 02:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan bemehetsz, ráérsz akkor kitérni, ha látod, hogy éppen gáz van. Van persze ennek is egy minimális kockázata, de ha annyira félsz az ilyen kockázattól, akkor ne is ülj autóba, mert baj mindig, mindenütt lehet.
2013. dec. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam át és semmilyen tüntetések nyomait nem láttam.:P
2013. dec. 4. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!