Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ukránban mennyi egy liter...

Ukránban mennyi egy liter gázolaj? És jó minőségű?

Figyelt kérdés

Megéri kint tankolni?? Mármint úgy értem, hogy a kocsinak nem lesz tőle baja?? Mert sokan mondják, hogy olyan mint a víz és "szaggat" tőle a kocsi...


E90-es BMW-t tankolnék kint.



2013. nov. 4. 21:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
én egy e90-be biztos nem töltenék keleti dieselt. rengeteg tapasztalat alapján a minőséget szereti, és az osztráktól is jobban megy mint a magyartól, az ukrán és román pedig bizonyítottam rosszabb. múltkor olvastam épp hogy az EU rossz szemmel nézi, hogy a román finomítók se tudják hozni a követelt normát, minőséget. ukrán se különb.
2013. nov. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Csak hát havi 25-30 ezret spórolnék az üzemanyagon, a határ is 30km-re van tőlem és gondoltam, hogy biztos nem lenne rossz mivel kint is annyi Mercit, BMW-t meg hasonló nyugati autót látni és gondolom mind ukrán benzin/gázolajjal megy...
2013. nov. 4. 21:36
 3/24 anonim ***** válasza:
és gyakrabban is fordulnak meg a szervizben pl DPF miatt ami nem 2 fillér...
2013. nov. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

És a normális kutaknál sem éri meg tankolni??

Például Lukoil vagy Okko??

2013. nov. 4. 21:42
 5/24 anonim ***** válasza:

Ukrán ismerős szerint az AVIA kutak megbízhatók.

De nyilván az alap minőség adott. Előttem meg már írták hogy rosszabb.

2013. nov. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Az még hagyján, hogy milyen minőségű, de a határon figyelnek rá, jegyzik az autókat és a 2-3. kanyarnál már csekkolnának is téged. Akár milyen hihetetlen felírhatják, hogy mennyi gázolaj van a tankodban és befizettethetik veled a jövedéki adót, ha többel jössz vissza, mint amennyivel kimentél... Nagyon rá vannak állva.
2013. nov. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
a Lukoil az pont nem a jó féle üzemanyag. Bár olcsó.
2013. nov. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Igaz, nem BMW-t, de régen Renaultot, aztán Opelt csak kint tankoltunk, de soha semmi baj nem volt. Mi 11 km-re lakunk a határtól, így magyar gázolajat kb 1-szer látott a kocsink. Tudom, a te és az általam említettek nem egy kategória, de ne szóljatok le miatta ha hülyeséget beszélek, lányból vagyok, nem értek hozzá. :)
2013. nov. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Tudomásom szerint, heti egyszer mehetek ki a kocsimmal, teletankolhatom a kocsim és pluszba még egy 10 literes kannában hozhatok át üzemanyagot.


Mondanátok megbízható kutakat kint??


Sajnos nagyon gondolkozom rajta mivel hetente több 100 km-t megyek vele és így borzasztóan sok a kiadás csak az üzemanyagra.. Kint megy ugye jóval olcsóbb és írtam korábban, hogy meg tudnék spórolni havonta több 10 ezret így...

2013. nov. 4. 21:53
 10/24 anonim ***** válasza:
6-os félig jól írja. Tankolni lehet, mostmár hetente 1-szer, de akkor a km óra állás is igazodjon az előző heti országba való üzemanyag behozatal, valamint a mostani kimenetelhez.
2013. nov. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!