Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen vizsgálatokat várhatok...

Milyen vizsgálatokat várhatok a PAV-on?

Figyelt kérdés
5x nem lett meg a forgalmi vizsgám. Részletesen érdekelne mit csinálnak ott, miket kérdezhetnek. Mit várhatok, milyenek ott az emberek? Hogyan állnak hozzá az emberekhez? Gec.iskednek-e szándékosan? Lehet-e vinni valakit akinek a jelenléte nélkül érvénytelen a vizsgálat, mondjuk ügyvéd vagy orvos?
2013. dec. 2. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ugyanazt csinálod, mint a többi PÁV-os.

Beülsz egy gép elé felteszel egy fejhallgatót és feladatok vannak. Felvillanó képek után kell kiválasztani a kérdésekre a választ meg hasonló alap vizsgálatok, mindet számítógépen.


Utána van egy pár perces beszélgetés egy pszichológussal. Nem tudnak g..iskedni, vagy megy vagy nem megy.


Nem értem neked ehhez minek ügyvéd? Ha azért buktál meg ötször, mert mindig összejött valami hülyeség, de nem vagy totál sötét akkor simán átmész. Ha azért buktál meg ötször, mert tényleg gond van a fejedben és alkalmatlan vagy a közlekedésre, akkor itt is meg fogsz bukni. Akkor viszont inkább ne is adjanak neked jogsit.

2013. dec. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a végbélanalízis az egy kicsit kellemetlen lesz de szükséges mivel csak onnan lehet a szemeid belső részét megvizsgálni
2013. dec. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Csinálnak egy pszichológiai tesztet, hogy pl képeket mutatnak, hogy milyek ember szimpatikus, melyik nem.

Aztán reflex teszt.(nyomd meg ezt-azt a gombot, ha felvillan ilyen-olyan szín, stb.

Ha ezeken átmentél, akkor pedig vezetned kell, de nincs ott az oktatód."


Én voltam. Pszicho teszten kicsit kötözködött a nő, de nem szívatott senki. Megcsináltam. Aztán forgalmi vizsga (6.), átmentem és azóta csillió kilométert vezettem balesetmentesen. Én amúgy nagyon fostam a páv vizsgától, de hidd el nincs miért.

2013. dec. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!