Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tanuló autóvezetés, lassan...

Tanuló autóvezetés, lassan vizsga?

Figyelt kérdés

sziasztok. már csak pár órám maradt és itt a vizsga.. hát az a helyzet, hogy eléggé azt érzem, hogy ez egy nagy bukta lesz...

az oktató szinte semmit nem mondd el.. talán néha ha rákérdezek... csak keringünk a városban és kész néha beállunk valahova.. de nem érzem azt, hogy ezt én csináltam meg egyedül, hanem néha vagy rásegít vagy akármi..eléggé izgulok mikor vezetek..és csak bámulok előre bambán..néha rossz döntést hozok pedig tudom mi a helyes, de mégse azt csinálom, vagy nyúlok a sebváltóhoz de mégse váltottam pedig az oktató is mondta, hogy kellett volna és egyéb.. tehát eléggé bizonytalan a vezetésem. nem vagyok biztos a döntéseimben és figyelmetlen vagyok.. nem is tudom ha a vezető ülésbe ülök az IQ-m megfeleződik. tehát ha vezetek közbe arra se tudok figyelni rendesen amit az oktató mondd..volt hogy 2x ugyanott elmentünk és mind a 2x ugyanazt a hibát követtem el.. hát így nem tudom mi lesz a vizsgán..

annyira izgulok vagy be vagyok majrézva hogy én se hiszem el.. és ha csinálok 1 hülyeséget akkor azt követi több

valami ötlet, tanács?

köszi


2013. dec. 4. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Talán addig kellene gyakorlati órákat venned, amíg nem érzed azt, hogy most már készen állsz arra, hogy önállóan tedd ezt...
2013. dec. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát én pont ezért mondtam a második oktatómnak(az első túl sokat vezetett helyettem),hogy legyenszíves még pár órát menjünk,mert fontos..de ebben az évben túl akarok lenni a dolgon.Nem tudom,hogy mennyire sikerül.Az utolsó alkalmam most pénteken lesz(remélem az oktató nem mondja le),és utána már lenne a vizsga,de én még szeretnék és fogok is órát venni..csak nehogy jövő évre húzódjon ez a vizsga..:SMert akkor a karácsonyi szünet az kimarad.
2013. dec. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem.. hát nem tudom mi lesz még.. eléggé nem érzem, hogy át fogok menni.. 2 nap múlva vizsga és azt sem mutatta meg, hogy mit kell csinálni elindulás előtt.. azaz a próbafék..indexek és egyebek megnézése stb..
2013. dec. 4. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!