Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Péntek este voltam bulizni és...

Péntek este voltam bulizni és az utcán akolholt ittunk mire lehet számitani? Bövebben lent

Figyelt kérdés

Na szóval péntek este voltunk bulizni és alkoholt ittunk az utcán és jöttek a rendörök csak aszamélyét kérték el jegyzökönyvet semmit nem irtunk alá de asztmondták hogy be leszünk hivatva!! Lehet belöle valami vagy csak ilyesztgettek??

Tudomásaim szerint jegyzökönyv nélkül nem él a feljelentés vagy tévedek!!??



2013. dec. 8. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Semmi nem lesz szerintem ők sem gondolják komolyan ezt a szabályt, mi ez már, hogy utcán nyáron nem ihatok meg a barátokkal egy hideg sört... nemár...
2013. dec. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pedig így van, az önkormányzat simán megtilthatja a közterületen történő alkoholfogyasztást. Havert lebüntették 3000 forintra, amikor sörrel a kezében jött ki egy kocsmából (Bp. XI. ker.), mondjuk ez pár éve volt. Sztem ha nem kaptatok helyszíni bírságot, nem kell emiatt aggódni, valszeg csak azt akarták, hogy moderáljátok magatokat egy kicsit.
2013. dec. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak iJesztgetés volt. Nem egy olyan horderejű ügy, ami miatt vállalnák a papírmunkát.
2013. dec. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!!
2013. dec. 9. 08:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmit, mert a rendőrök nem járhatnak el ilyen ügyben. Közterületesekre tartozik.


Szereti egyik-másik fitogtatni a hatalmát, nem kell velük foglalkozni.


Én is jártam hasonlóan, ez ügyből kifolyólat másfél éve levelezek különböző ügyészségekkel, bíróságokkal, az is ilyen hatalomfitogtatással kezdődött, csak nem alkoholizálás volt a téma, de benézték, mert én feljelentettem őket...

2013. dec. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!