Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van még a Balatonnak szabadon...

Van még a Balatonnak szabadon sétálható partja?

Figyelt kérdés

Nèmetországbòl jòpár èv után Családostól megyünk Bèkès megyèbe, de közben megakarunk álni a Balatonnál 1-2 órára nèzni-, sètálni a Balatonparton... hol tudjuk ezt megtenni, ahol nincs lezarva a part, ahol nincs kerites? Leterve az autopalyarol az eszaki part lenne az idealis sztem....

Köszönöm elöre a segitsègeteket...



#séta #part #Balaton #règi idõk
2013. dec. 13. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Körbe is lehet sétálni akár az egészet. Meg végig bicikli út is van. Ki van táblázva, építve minden. De maradjatok inkább németben. Ez az ország egy rakás fos.
2013. dec. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem valamelyik szabadstrand lenne ahol megtalálnátok a számításaitokat.

Persze nem tudom mi az elvárás, homok vagy jó ahol ki van építve...

Nekem elsőre Tihany jutott eszembe, igaz ott le van kövezve és hullámtörő kövekkel kirakva minden.


#1 - aha, körbe lehet sétálni közvetlenül a parton, csak ki kell kerülni a tóra csatlakozó telkeket, átugrálni a kerítéseket, megküzdeni a tulajokkal/biztonsági őrökkel. :P Az országra vonatkozó megjegyzést nem kommentálnám inkább, nehogy megharagudjunk egymásra.

2013. dec. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*a kövezés/betonozás jellemző szinte mindenhol, nem ugrik be olyan hely ahol nem lenne egyáltalán.
2013. dec. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Balatonfüred
2013. dec. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is Tihanyt javaslom. A félszigete keleti oldalát 1-2 km kivételével végig lehet sétálni. A Somosi-öböltől a Yacht klubig pl. nádas is alig van!
2013. dec. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tihany, Balatonfüred. De van több olyan strand is, ami el van kerítve, de télen nyitva a kapu.
2013. dec. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!