Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha ezt bevezetik azután is...

Ha ezt bevezetik azután is mehetek?

Figyelt kérdés

Még idén kimegyek Szerbiába és csak jövőre jövök ugye vissza,január első hetén.Magyar vagyok,személyivel megyek ki,nincs útlevelem,de ugye nem is kell.

Az a hír terjeng,hogy lehet bevezetik újra a vízumkötelességet a szerbeknél.

A kérdésem pedig az lenne,hogy én attól utazhatok személyivel is ki-be az országban vagy kötelező lesz útlevéllel járnom?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. dec. 15. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:

1) Ha bevezetnék, szerinted a személyidre hogy ragasztják rá a vízumot? Nyilván akkor útlevél kell.

2) Nyilván nem vezetik be.

2013. dec. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nekem ezért miért kéne vízum,mikor az csak a szerbeknek kellene?
2013. dec. 15. 21:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Érteted amit leírtam?
2013. dec. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*tt
2013. dec. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt melyik mértékadó hírportálon olvastad? Nagyon furcsa visszalépés lenne ez az EU és Szerbia kapcsolatában. Egy alapvetően európai orientációjú ország állampolgárai számára nem hiszem, hogy bevezetnék a vízumkényszert.
2013. dec. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Több oldalon olvastam már,hogy a sok menekült miatt,akik ezt a vízummentességet túlságosan kihasználják,azok miatt vezetnék be,bár szerintem se vezetik be,de gondoltam megkérdem,nehogy ne tudjak hazajönni.xd
2013. dec. 16. 17:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem találtam ilyen hírportált, hogy "Több oldal". Pedig többféleképpen is próbáltam ráakadni. Linkeld már róla légyszi a szóban forgó cikket, most már kíváncsivá tettél.
2013. dec. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

[link]



[link]



volt több(nem,nem ez a webhely) oldal is,ahol olvastam erről,de azokat most nem találtam.

2013. dec. 16. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!