Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 15éves vagány lánynak milyen...

15éves vagány lánynak milyen motort vennél?

Figyelt kérdés
Az unokahúgom most fog ballagni nem sokára és minden vágya egy krossz motor. 15 éves lesz. Elég ügyes, max 65 ccm-re gondoltam. Tudnátok esetleg ilyeneket ajánlani?
2014. jan. 1. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
2014. jan. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2014. jan. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

A szülei biztos örülni fognak neki, hogy az amúgy is hebrencs lányukat potenciális gyilkossá (vagy halottá) akarod majd tenni, hogy aláraksz eágy motort :D

Amúgy meg 50 ccm-nél nem vezethet nagyobb motort ennyi idősen (van egyáltalán jogsija?), szóval 65-ig nem kell nézelődni.

2014. jan. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Krossz motort amúgy is, csak terepen használat, és krossz pályán. Ha pedig üzemórás, már pedig az, akkor havi szinten több tízezreket kell rá költeni.
2014. jan. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mond meg neki ,hogy azt kapja tőled ballagási ajándékba ,hogy ha majd betölti a 16ot akkor befizeted egy A1 jogsira és utána olyan motort vesz amilyet akar( vagy te veszel neki azt is nem tudom )


de,amíg nincs meg a jogsi addig ne vegyél neki motort

2014. jan. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hamar kifogja nőni. Elsőre egyébként sem egy “ideges“ krossz motort kéne neki venni, hanem egy jó endurot, ami annyival jobb, hogy vannak rajta lámpák, és nem üzemórásak. Egy endurót tudna használni közúton is és nem kéne 30 óránkénként felújítani.
2014. jan. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Leginkább semmilyet, túl fiatal még ahhoz, hogy meghaljon vagy megöljön valakit. Nem trollkodásból mondom: szerintem 15 évesen egyszerűen senki sem elég érett fejben ahhoz, hogy ilyen veszélyes sportot űzzön.
2014. jan. 2. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Bocs a kérdésért! Úgy látom rossz helyen tettem fel a kérdésem!

Én 8 éves korom óta motorozom, a "Törpe" apukája 7 volt mikor először motoron ült. A mi családunk korán kezdett motorozni.

2014. jan. 3. 23:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem korai...En egy kezdonek aprilia rs 50-et ajánlanák(semmiként sem nagyobbat),mert viszonylag olcso hozza az alkatresz es nem fogja eldobni a kislanyt ha kicsapja a kuplungot.De ha mindenkeppen cross motorra vagyik akkor en egy Derbi Senda 50-est választanék neki vagy aprilia rx 50-et amig megtanulja a kezelest.En egy pitbike 250-sel tanultam(igy utolag visszagondolva nagyon nagy hiba vol.Ha crossot veszel mindenkeppen vegyel neki egy protektort is...lehet h kesobb az eletet menti meg.
2014. jan. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vehetsz neki motort, de ne rögtön egy gyilkos cross motort adj alá.
2014. jan. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!