Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet gyalog...

Mennyi idő alatt lehet gyalog az Europarktól a Kálvin térig elérni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 00:44
 1/6 anonim ***** válasza:
gyalog nagyon messze van, kb 7-8 km.
2009. dec. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Francba kétszer kéne mennem csak a héten és lejárt a bérletem, és nem nagyon tudok venni még másikat, mert nem futja rá, de ha meg jegyet veszek az majdnem fél bérlet. :(
2009. dec. 1. 00:56
 3/6 anonim ***** válasza:

9400/3750 - 300 forint. Közel nincs a fele mint a bérletnek :)

Hát menj úgy hogy 99-es busz és átszállsz a 89es trolira vagy a 83as trolipótlóra a 8 kerben.

2009. dec. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk igen, oda-vissza kétszer is "csak" 1200, de most az is sok. Nagyon félek jegy nélkül venni, szerintem inkább meghiteleztetek egy bérletet magamnak valakivel, aztán majd visszaadom az árát.
2009. dec. 1. 13:22
 5/6 anonim válasza:

Ugyan már! Simán át lehet menni az ellenőrökön. Csak szemeljed ki azt, amelyik átképzett. Ő inkább nézelődik a jó nők után, telefonál, beszélget a társával és persze halál laza.

Vagy legyalogolsz a Pöttyös utcához és ott szállsz fel.

2009. dec. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Átképzett? Jaj de jó, ezen tök jót nevettem.
2009. dec. 4. 01:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!