Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik a legajánlottabb járat...

Melyik a legajánlottabb járat Budapestről Marosvásárhelyre? Biztonsági szempontból IS. Busz v vonat? Tudtok konkrétat esetleg?

Figyelt kérdés
Bocs ez sok kérdés volt egyszerre,de MINDEN érdekel ezzel kapcsolatban..Amúgy azt hallottam repülővel is lehetne 4000Ft-ért :O ?
2009. dec. 1. 01:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Vonattal a legkényelmesebb szerintem. 58 euró oda vissza IC-vel, helyjegyet kell még venni. MInden nap közlekedik többször is.

[link]

2009. dec. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

a vonattal nagyon megjarhatod. en a multkor kifogtam a tipikus lassu,remesen koszos 1000 eves roman vonatot, ugyanazok a szakadt borulesek mint a helyi roman vonatokon csak kineveztek intercitynek. azt hittem sose erek haza. raadasul kerul enyed fele ami 2-3 ora pluszot jelent. es persze nagyon gyakran kesik. nem is keveset


a repulo nem rossz, valoban nagyon olcson lehet ra jegyet kapni ha epp akcio van vagy koran foglalsz (2 honappal elotte kb) de maskepp is kb a tobbi kozlekedesi eszkoz ara korul mozog.

viszont repulovel is megjartam mar hogy technikai okokbol 2 ora kesese volt a vasarhely-pestnek es emiatt lekestem a pesti osszekottetest amszterdamba. szoval ha nagyon szamit h pontos legyen a wizzair nem megbizhato.

kenyelem szempontjabol pedig rosszabb mint a busz, akkora szekek vannak hogy egy 10 eves epphogy belefer. de igaz hogy csak masfel orat kell kibirni.

a repulogep vasarhely kozpontjatol kb 20 km-re szall le vidradszegen, ha nincs ki erted jojjon egy vagyont ott fogsz hagyni taxira.

es igaz hogy az ut masfel ora, de elotte es utana kijutni a repterre plusz megvarni a check int.... osszesen az is beletelik kb 6 oraba, mondjuk meg mindig jobb a busz 10 orajanal.


a buszok.... ha nem ragaszkodsz ahoz hogy menet kozbe jarkalhass mint a vonaton, szerintem ez a legjobb megoldas.

nagyon ajanlom az orange ways jaratait, tisztak, kenyelmesek, van utaskisero, legalabb 5 monitor hogy mindenhonnan jol lehessen latni a filmet (amit nagyjabol vegig vetitenek), ingyen adnak egyszerhasznalatos fulhallgatot hogy ha nem akarsz filmet nezni vagy zenet hallgatni, ne zavarjon a zaj. adnak ingyen kavet vagy forrocsokit. es egy hatalmas plusz hogy tiszta a wc es hasznalni is lehet (a tobbi jaraton mindig zarva van) igy nem kell koszos parkolokba kinlodni illetve orakon at szorongatni.


biztonsagi szempont.... a vonat az utolso. de nekem azon sem volt soha problemam pedig sokat vonatoztam. szerintem egyiken sincs ilyen gond. inkabb a kenyelem a lenyeg.

2009. dec. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
szerintem repülővel menj, legolcsobb, leggyosabb, nekem bejött
2009. dec. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindegyikőtök válaszát!Főleg a 2-ik válaszlónak,neki külön hogy ilyen részletesen leirta a lehetőségeket!!

Ami azt illeti,tetszene a repülés(bár még soha nem repültem),már csa az idő miatt is,hogy másfél óra lenne úgy az út csak,viszont ha ennyivel előre érdemesebb foglalni a helyet,nem úgy nem olyan nyerő,mivelhogy decemberben szeretnék kimenni,és mivel sosem voltam még ott,ez a 6 órás cécó sem hiányzik ami azzal járna hogy hol szállna le:S

A vonat..háát..Inkább ez a busz tetszene amelyiken van utaskisérő is,és már csak azt szeretném megtudni,mennyibe kerülne azzal az út..?8(Ha lehet,Ft-ban,met nem nagyon vagyok tisztában az árfolyamokkal)

Ide tudná valaki irni nekem,vagy pedig segiteni hol kell megnézni ezt??

Nagyon hálás lennék érte!Előre is köszönöm szépen!

2009. dec. 1. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!