Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Veszprémben kis helyismereti...

Veszprémben kis helyismereti segítség kellene! Van környékbeli?

Figyelt kérdés

A Lovassy András Gimnázium hol van? A kollégiuma közvetlenül mellette van? Van valami virágbolt a közelében, ahol hétfő délután biztosan tudok venni vörösrózsát? Vagy hol tudok a városban biztosan venni?


Mennyire nehéz ott parkolni? A belvárosban van egy régi szálloda, meg egy (talán) tégla templom....onnan mennyire nehéz a gimihez eljutni?


2009. dec. 2. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Én Veszprémi vagyok. Lovassy László Gimnázium van itt. Virágbolt tudtommal van a vásárcsarnoknál, ott van a közelében. A parkolás pedig mint mindehol a belvárosban itt is fizetős. De nem tudom hogy a Lovassynál is az lehet-e. Szerintem igen. De megtudsz állni a Plázánál is, igaz kicsit gyalogolni kell, de esőtől védve van a kocsid és onnan ellopni se fogják.
2009. dec. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtettem, hogy a suli a buszpályaudvarral szemben van, ahol van az orvosi ügyelet, onnan még tovább lejebb mész és ott lesz az iskola.
2009. dec. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az lessz az, csak elírtam. Köszi:)
2009. dec. 2. 22:31
 4/5 anonim ***** válasza:
A Lovassynak nincs külön kollégiuma.A leány-és fiu kollégiom a Stadion utcában van, a város másik részén. Hétfőn pedig a Vásárcsarnok éppen zárva van. /ez van a Lovassy közelében/ A "régi" szálloda a Hotel Veszprém, 1972-ben nyilt meg. Ez a Lovassytól kb. 4-5 percre van. De virágot sok helyen kapsz, bárki eligazit.
2009. dec. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Közönöm! :)
2009. dec. 3. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!