Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Segítség! Rutin vizsga előtt...

Segítség! Rutin vizsga előtt állok 2 pót órám van hátra. Az a bajom, hogy az oktatóm MINDIG belenyúl a kormányba és szerintem ez nem normális. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Meg fogom neki mondani, hogy ez így nem jó de azzal nem leszek előrébb. Le fogok tudni így vizsgázni? Úgy érzem nem is én kezelem az autót. Valakinek hasonló tapasztalat?
2011. ápr. 19. 21:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%

Akkor kanyarodj normálisan hogy ne kelljen belegyúlni az oktatódnak!

Mi lessz veled majd forgalmin?

2011. ápr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De éppen ez z, hogy rászoktatott. Hidd el kanyarodnék normálisan HA HAGYNÁ :(
2011. ápr. 19. 21:18
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Legközelebb kérdezd meg tőle, hogy vizsgán is ezt fogja csinálni? Mert te már egész megszoktad...:)
2011. ápr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%

Esetleg próbálj úgy kanyarodni, hogy nem akarod nekivinni az autót a járdaszegélynek. Akkor talán nem nyúl bele.

Vagy szerinted direkt csinálja???

2011. ápr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%

Kedves nagyon okos válaszolók!

Egyáltalán nem normális az, amit az oktató csinál. Akkor lenne normális, ha közben szóban figyelmeztetné a "diákját", hogy mi a probléma, hogy csinálja legközelebb. Ez a leírásból nem derül ki, és nem hiszem, hogy bárki írna ide kérdéseket, ha egyértelmű lenne a szituáció.

A kérdezőnek meg azt javaslom, hogy kérdezzen rá az oktatónál, hogy pontosan mit csinál rosszul, mert csak úgy fog kiderülni!

2011. ápr. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

Egyáltalán nem normális dolog ez! És ez nem a te hibád!


Én azt tanácsolom, hogy szóljál neki, hogy ne nyújon bele, mondd meg neki, állj a sarkadra. Úgy értelmeztem, hogy nem rontasz, de ő önkényesen belenyúl. Így sosem fogod megtanulni, ha ezt csinálja!



1. Ha kedveled, akkor mondd meg neki, hogy hadd csináld önállóan, mert abból jobban tudsz tanulni. Hagyja rád és csak végszükség esetén javítson, akkor is elsősorban SZÓBAN!


2. Ha nem tanít jól (más gondod is van vele), és MEGBUKSZ, akkor cseréld le! Ne hagyd, hogy így tegyen alád!


Nekem az első oktatóm nyúlkált bele, megjegyzéseket is tett, bunkózott néha. Aztán lecseréltem, és az új nem csinált semmi ilyesmit! Igaz, forgalomnál váltottam le, a rutint magamnak köszönhetően letettem elsőre a rossz oktatóval, ami nem az ő érdeme volt!!


A te pénzed és időd (nem kevés) megy a vezetni tanulásra, ne hagyd meg egy "vad idegen", belenyúlkálós tanárnak, hogy ne hagyjon fejlődni!


Sajnos sok ilyen tanár van, de ezeket nem is nevezném tanárnak, ők csak vezetni tudnak, nem tanítani! Tisztelet a kivételnek! Egy jó tanár bíztat, néha megdícsér, motivál, mindent elmagyaráz! Az ilyen ritka, mint a fehér holló, de másodjára megtaláltam!!! (nő volt)

2011. ápr. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%
Kedves öntudatos oktatóválós válaszolók! Egyem a szép lelketeket. Ha már rátok van szólva, hogy ugyan már kisasszony, ne vigye neki a kocsit a szembejövőnek, vagy a járdaszegélynek, már meg vagytok sértve? Az oktató nem véletlenül avatkozik közbe! Szerintetek a a ti kis szar óradíjatokból javíttatja a kocsiját, ha összetöröd? Mert elárulom, amit az oktató kap abból amit ti befizettek, semmire sem elég! Benzinre sem nagyon! Úgyhogy egy percig sem fogja kockáztatni az autó épségét , nem beszélve a TI testi épségetekről. Imádom ezeket az öntudatos tanulókat,akik csak fikázni tudnak, és halvány gőzük sincs mi történik az autóban. Aki meg gyökér, és visszabeszél, esetleg túl nagy az arca, ahhoz az oktató is úgy áll hozzá! El kéne ezen gondolkodni! És legközelebb ha veszélyhelyzetben beavatkozik az oktató, nem visszabeszélni kell, hanem MEGKÖSZÖNNI hogy nem engedte összetörni azt a nagy arcotokat!!!
2011. ápr. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, te még mindig nem érted a helyzetet, de mindegy, nem töröm magamat, látom, csak "write only" módban vagy.
2011. ápr. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%

Keves 9.11!


Nyilvánvalóan neked is igazad van, de ebben az esetben nem erről van szó. Nem a lényeget szűrted le a kérdésből és a válaszokból, hanem a Te saját, feleslegesen felnagyított és felháborodott véleményed írtad le. Ez itt nem volt hasznos válasz.


A kérdés írója és a válaszadók sem abba a kategóriába tartoznak, amire te világítottál rá.


Egyébként rutinpályán autóösszetörés, életveszély kettesben??? :-)

2011. ápr. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
Te jó ég... :-)
2011. ápr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!