Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kamion sofőrök hogyan oldják...

Kamion sofőrök hogyan oldják meg a fürdést, ha napokig úton vannak külföldön?

Figyelt kérdés
Az oké, hogy a fülkében alszik, eszik esetleg valami kajáldában oldja meg az étkezést. De a tisztálkodás az hogyan megy? A kamionos parkolókban vannak fürdési lehetőségek?
2014. jan. 22. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
VAnnak olyan parkolók/benzinkutak, ahol van zuhanyzási lehetöség.
2014. jan. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
+ pénzért, de vannak, igen, zuhanyzókabinok.
2014. jan. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kissé kulturáltabb lerakókon már vannak tusolók. Benzinkutak ,autós pihenők ,ahol mmég a balkániak nem szaggatták ki a csaptelepeket.
2014. jan. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
5%
Maguk alá pisilnek
2014. jan. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyobb kamionparkolók, telephelyek, benzinkutak. Meg van pár lerakón is zuhanyzó, sokszor meleg víz nélkül, de azért van.

Meg popsitörlő ipari mennyiségben. Lavorból valamicskét lehet, meg ha jó idő van(nyáron) akkor pl. van egy 20 literes kanni vizzel, felmelegíti a napocska, aztán kamion mögött slaggal, vagy ha üres a pót akkor hotel hilton mert ott lehet pancsizni.

2014. jan. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

nekem pl van intim törlőkendő, azzal törlöm meg a hónaljam, meg a hajlatoknál, mosakodni pedig a benzinkút mosdókba szoktam, sajnos pofátlanság, amit elkérnek egyes helyeken a WC használatért, így ezeken inkább spórolok, a talpamra pedig van egy speckó spray, azzal fertőtlenítem, így nem nagyon izzadok meg.

Persze 1 héten egyszer kényszerűségből muszáj vagyok venni egy forró zuhanyt, hogy lemossam a koszt magamról, meg a hajam is kezd zsírosodni addigra.

2014. jan. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Külföldön szinte minden kúton van zuhanyzó, 2-3 euró/fürdés. Ezenkívül sok cégnél ingyen is lehet zuhanyozni.
2014. jan. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sziasztok kezdő kamionos vagyok és érdeklődni szeretnék hogy lètezik valami aplikació amivel még tudom nèzni hogy hol van fürdèsi lehetősèg?
2017. aug. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!