Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Láttál már idős embert őrült...

Láttál már idős embert őrült módjára vezetni?

Figyelt kérdés

Én éppen ma egy piros lámpánál egy Trabant 601-es mögé érkeztem, 75 év körüli bácsika ült a kormány mögött, na mondom mindjárt kiérünk a városból és megelőzöm (mert rohadt büdös volt)

Én szépen megyek 50-el ő meg másodpercről-másodpercre távolodik tőlem, biztos ment vagy 70-el, és pár perc múlva el is tűnt.

Aztán a városon kívül utolértem, de csak mert előtte ment egy másik autó ami feltartotta, de hamarosan indexelt és előzött, hát mondom ez a nem semmi.

Ott hagyott mindenkit a 601-essel.

Igaz,hogy ő nem foglalkozott a sebességhatárral, de azért meglepődtem,hogy így meghajtja az öreg Trabantot:)

Mindig azt hallani róluk,hogy bénáznak meg nem túl határozottak....úgy látszik akad kivétel.


2014. jan. 25. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Őrülten vezetőt nem láttam még, de olyat, aki tempósan, olyat igen.
2014. jan. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az őrült vezetést elég relatív, aláírom.

Tehát mondjuk aki egy Trabanttal 90 helyett 120-al megy az részemről már őrült, lehet,hogy szerinted csak tempós.Így akkor vegyük bele az őrültbe a tempósat is, és azt is aki beláthatatlan kanyarban záróvonalon előz.

Az őrülttel csak a nem mindennapit akartam kifejezni.

2014. jan. 25. 21:18
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Lehet, hogy nem is volt öreg, csak rosszul láttad. Lehetett akár egy 60-as suhanc is.

Az öregek is meg szokták mutatni, hogy az ő ótójuk aztán tud. Vagy sietnek néha, mert lekésik az sztk rendelést.

2014. jan. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tisztára mint Fittipaldi! :)
2014. jan. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

60 feletti úr mellett már ültem. Kente az X6-nak a szerpentinen elég rendesen. Olyan előzésekbe belement, hogy csak pislogtam, ő meg teljes nyugalomban még cigarettázott is.


Tipikus papákat csak a parkolókban láttam, ahogy üveghangon pörgetik a motort, de annyira csúsztatják a kuplungot, hogy alig mozdul alattuk az autó.

2014. jan. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ma! Takarítom a havat az utcán és jeges úton idős bácsi Wartburgal (városba jégen) vagy 70-nel végigment én csak tátom a szám elsöbséget sem adott !
2014. jan. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezek szerint ilyen is van..

Jól mehetett az a 601 es.. :)

2014. jan. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az öreg a 601-esben csak két gázpedál állást ismer: nem nyomom a gázt / padlógázt nyomok.

Nem csoda, hogy padlógázzal közlekedve lenyomja a minimum 5x erősebb autókat, amik negyed gázzal sem mennek. Így születnek a népítéletben meg a fórumokban azok a hencegések, hogy "lenyomok bármilyen béemvét meg merdzsót".

Az nem lehet, hogy nem 601-es, hanem már a 4 ütemű, 1.1-es 50 lóerős 880 kilogrammos Trabant volt? Mert az már cseppet jobban megy, de itt is igaz a padlógázos story.

2014. jan. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyszer Budapesten ültem egy 60-as bácsi mellett, ő őrülten vezetett. :)

Majdnem minden indulásánál "kiabáltak" a gumik, és néha hozzátette, hogy nem érünk rá itt pö**ölni, 50 helyett 80 volt az alapsebesség. Amúgy elég jól vezetett.

2014. febr. 21. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!