Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Dodgem Autósiskola Budapesten....

Dodgem Autósiskola Budapesten. Ki tanult ott? Tudna róla mesélni?

Figyelt kérdés
Milyen az oktatás, légkör, oktatók? Ár szempontjából eléggé megérné menni. Ki mit tud róla?
2009. dec. 5. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ott tanultam körülbelül 2 éve.Nagyon megvoltam vele elégedve,mindig kaptam időpontokat,és az oktatóm is kedves volt,és az ára is jó.Nem tudom most milyen ,de régen nagyon megvoltam vele elégedve
2009. dec. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van. A Kresz és az elsősegély tanfolyam is jó volt, az oktatók rendesek voltak, beleszámítva a gyakorlati oktatót is.
2015. márc. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Boroszita1 válasza:
Én pár éve jártam oda, nem jött be...a vezetés részére elég sokat ráhúztunk, így le is húztak jópár ezerrel, de valószínűleg csak rossz oktatót fogtam ki akinek kellett a plusz óra, ezzel együtt a több pénz is. Az elmélet részével meg voltam elégedve.
2015. máj. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!