Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Japán, vagy kínai traktort...

Japán, vagy kínai traktort érdemes venni?

Figyelt kérdés

20-30 LE között szeretnék használt traktort (max 2 millióig).

Főképp a megbízhatóság, alkatrészellátás és annak költsége érdekelne. Gondolom az alkatrész beszerezhetősége márkánként is változik. A kínai itt is gagyi?

Kinek milyen tapasztalata van?


2014. febr. 1. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:

én a japánt javasolnám

ugyan trakihoz nem volt szerencsém ,de áramfejlesztőhöz igen hát ég és föld a kettő

2014. febr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kérdés, japán a legjobb. Nem is értem, hogy birnak ki annyi mindent a japán kistraktorok, mikor a haverom az Isekivel egész nap padlógázzal rotál évek óta, és még mindig egy szem füstöt sem mutat, pedig már nem mai gép.
2014. febr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyi a valóság abban, hogy bizonyos japán típusokhoz körülményes az alkatrész beszerzése. Az árról nem is beszélve.
2014. febr. 1. 21:06
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2014. febr. 2. 09:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Tényleg kissé túlárazottak ezek a traktorok, de megérik a pénzüket, ha kihasználod őket. A japán gépekhez valóban körülményes az alkatrész beszerzés, főleg egy európai géphez képest, de nem lehetetlen, és más sokan foglalkoznak japán traktorokkal, ők segitenek az alkatrészben is (bár jó eséllyel nem gyakran lesz erre szükség).
2014. febr. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ez igazán hasznos infó.
2014. febr. 2. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!