Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Győrben hol lehet vezetni...

Győrben hol lehet vezetni gyakorolni?

Figyelt kérdés
Egy helyet tudok, Gönyű felől befelé jobboldalt van egy nagy kanyargós pálya az út mentén, de nem tudom azt mennyire szabad használni. Egyéb helyeket (parkolók, más pályák) tudnátok mondani, ahol nyugodtan lehet vezetgetni?

2014. febr. 7. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Győrben nem nagyon van ilyen hely.
2014. febr. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, és azon a pályán lehet gyakorolni?
2014. febr. 7. 13:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom lehet-e, de néha kimegyek én is.
2014. febr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A likócsi gokartpályán (a nagy kanyargós pályán)igazából nem legális a vezetés, de sokan mennek oda, én is itt lakom és szinte mindig van lent valaki, szerintem nyugodtan mehetsz oda gyakorolni!:) Más helyet egyébként nem tudok.
2014. febr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Most kezdem a jogsit és mi párszor párommal a likócsi gokartpályára mentünk le, ott nem szól rád senki, mehetsz amennyit akarsz :) Nagyon sokan gyakorolgatnak ott!
2014. febr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oda mentünk végülis, köszi!
2014. febr. 21. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!