Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » B kategorias magyar jogositvan...

Bicsirli kérdése:

B kategorias magyar jogositvannyal lehet vezetni angliaban 50 ccm robogot vagy kell kulonbozeti vizsga vagy honositani kell a jogositvanyt?

Figyelt kérdés
2014. febr. 8. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


AM kategória kell hozzá kinn. Neked van olyanod? Ha nincs, akkor nem vezethetsz kismotort.

Mivel UK EU-tag, ezért nem hinném, hogy kell honosítás.

2014. febr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszonom megvan, es a a biztositas mennyibe kerulne 19 eves vagyok es fel eve van jogositvanyom , vki viszonyitasi alapot tud adni ?
2014. febr. 8. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha annyira nem tudsz angolul, hogy ennek utánanézz, akkor inkább ne költözz ki szerintem!


Lakhelytől függően 1500-2500 GBP évente a biztosítás neked.

2014. febr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az "AM" kategória az minden országba nemzeti kategória. A "B" kategória erősebb az "AM" kategóriánál. Nem beszélve arról, hogy minél erősebb kategóriás jogosítványod van annál több típusú járművet vezethetsz belföldön és külföldön is. Szóval a legjobb ismereteim szerint a "B" erősebb az "AM"-nél így szerintem vezethetsz 50 ccm-es kismotort Angliában. (De azért próbálj meg szakembertől tanácsot/véleményt kérni.)
2014. ápr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!