Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan juttassam fel a PS3-am...

Hogyan juttassam fel a PS3-am vidékről BP-re?

Figyelt kérdés
Szervízbe szeretném felküldeni, de nem tudom hogy magyar postával vagy valamilyen futárszolgálattal. Tudtok valamit ajánlani? Az a lényeg, hogy ne hogy összetörjék. A válaszokat megköszönném. :)

2014. febr. 8. 22:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Elméletileg, ha a postán törékenyként adod fel akkor úgy is kezelik, persze díjon is meglátszik. Konkrétan, hogy mennyi azt nem tudom, bár nem egy számítástechnikai alkatrészt postáztam illetve kaptam postán, nagy részüket sima csomagként feladva eddig sose volt semmi gond.

Annyi inkább a lényeg, hogy párnázd ki jól a dobozban a PS-t, pl. ha nincs más akkor sima háztartási törlőpapírral betekered jó vastagon, a dobozt meg az üres helyeken kibéleled nikecell darabokkal ha van otthon, vagy esetleg keménypapírral rétegesen hajtogatva. Így nem lesz semmi gond.

2014. febr. 9. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!