Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az új jogosítvány rendelet...

Az új jogosítvány rendelet szerint nem kell orvosi alkalmassági vizsgálatra menni?

Figyelt kérdés
Volt valami változtatás ezzel kapcsolatban, nem kell orvosi alkalmassági vizsgálatra menni vagy rosszul tudom?

2013. aug. 25. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem úszod meg!

A jelentkezéskor nem kell bemutatni, de nyilatkozni kell, hogy a tanfolyam végére bemutatod az orvosi alkalmasságit!

2013. aug. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

De kell, de mennyivel jobb érzés az, hogy levizsgázol mindenből, aztán a végén kiderül, nem adják meg az alkalmasságit. Olyan mint a PÁV, ismerősöm is megcsinálta a C-s jogsit, aztán nem sokra ment, mert a PÁV3 nem lett meg neki sosem.

Az ilyeneket mindig előtte kell csinálni

2013. aug. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm. csak nem tudtam hogy az új mostani rendelet ami 1 hete van mit is változtatott. azt hittem nem kell orvosi alkalmassági mert valamit beszéltek róla...
2013. aug. 25. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!