Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit kaphatok érte? (lejjebb)

Mit kaphatok érte? (lejjebb)

Figyelt kérdés

Vam M kategóriás jogosítványom, de hétvégén lassú járművet (piros rendszámos traktor) kell vezetnem, főúton is. Ha esetleg megállít egy rendőr, akkor mit kaphatok érte? Azzal a szöveggel próbálkozhatok, hogy azt hittem kerti traktor?

Egyébként 15 vagyok, jövőre kezdeném a T kategóriás jogsit.


2009. dec. 9. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Engedély nélküli vezetés, ez szabálysértés. Százezer körüli büntetést szabnak ki.
2009. dec. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sztem ez gáz :D KELL?? Késsel fenyegetnek? vagy mi? sztem ne kockáztasd :D ez kb olyan, mintha 14 évesen elkötnél egy buszt :D
2009. dec. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Azzal a szöveggel próbálkozhatok, hogy azt hittem kerti traktor? "

Hinni a templomban kell... Ilyen alapon én is elköthetnék egy Airbust, és azt mondanám, hogy azt hittem busz...

2009. dec. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja pénz bünti ahogy írták, plusz nem vizsgázhatsz le jó ideig. Ha ez megéri neked...
2009. dec. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Falun vezetnél kis forgalmi úton? Nem hiszem h a rendőrök megállítanak egy traktort xD Én legalább is még nem hallottam ilyenről :D Falun am meg a kutyát se érdekli sztem..
2009. dec. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20:29 túl sok barátok köztöt nézel, 20:38, nagyon jó volt
2009. dec. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Végül is csak erdőről kéne fát behordani, max 1km. műúton. Egy 300 fős faluban. Így annyira nem gáz szerintem.
2009. dec. 9. 21:51
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha látszik rajtad hogy nem vagy még 17 és ezt kiszúrja a rendőr akkor szívás.

Kicsi az esélye hogy faluba rendőrt látsz, még kisebb az esélye annak hogy pont arra megy amerre te, ja és még az se biztos hogy pont téged fog megállítani ha egyáltalán meg akar állítani.Ha meg is állított lehet hogy rendes lesz és egy szóbeli figyelmeztetéssel elenged.


Nem biztatni akarlak de én már több tíz km-t mentem a faluban jogsi nélkül motorral és nem állított meg, sőt még nem is láttam ott rendőrt.

Te döntöd el hogy be mered e vállalni.

2009. dec. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez így van. Bízok benne, hogy nem fog pont a faluba jönni, ahol én leszek:)
2009. dec. 10. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!