Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyha 3 hónapra vették el a...

Hogyha 3 hónapra vették el a B-kategóriás jogosítványomat miért kell után képzésen részt vennem?

Figyelt kérdés
Én azt olvastam, hogy csak 6 hónap meghaladtával kell ezen a képzésen részt venni, az okmányirodától kapott levelemen viszont mégis az áll, hogy ennek a képzésnek a sikeres el végzéséről szóló igazolás bemutatása ellenében kapom vissza a jogosítványomat.
2014. febr. 23. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Mert megérdemled.
2014. febr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem akarok szemét lenni, de biztos megvan az oka, hogy elvették. Valamit (nagy dolgot) hibáztál, ez volt az ára. És még jó, hogy ennyivel megúsztad (nem tudom mit tettél), de gondolj bele, hogy ha meghalt volna valaki, az milyen rossz lenne (vagy a börtönben gondolkoznál, vagy nem is lennél).
2014. febr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom melyik soromból olvastátok ki, hogy megkérdőjelezem, hogy jogos/megérdemelt volt-e, az után képzésen való részvételre kötelezés.

Kérdésem arra vonatkozott, -hogy érthetővé tegyem-, papíron elvileg 6 hónap fölött kötelező, akkor nekem miért kell?

Olyasféle okok érdekelnének, miszerint rosszul értesültem a törvényről, esetleg (ha tényleg így van, ahgy olvastam), akkor milyen külső tényezők befolyásolják még, hogy kell vagy sem efféle képzésen részt venni.

2014. febr. 23. 16:33
 4/4 okoskatörp válasza:
Az ideiglenes felfüggesztés és az újravizsgázás független dolog. Ahogy mondják, az új vizsga 6 hónap után kötelező, de a hatóság rendelkezhet úgy hogy rövidebb felfüggesztés után is új vizsgát ír elő. Ez akkor szokott lenni ha valami olyan történt amiből feltételezni lehet a szabályok totális nem ismerését. Azaz az első egy büntetés, a másik egy balesetmegelőzési intézkedés.
2022. febr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!