Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Vizsgabiztosnak érdemes...

Vizsgabiztosnak érdemes fizetni? (Szeged)

Figyelt kérdés
Szoktak-e Szegeden fizetni pluszba, hogy átengedjen a forgalmi vizsgán? Mint tudjuk, Budapesten 10.000 forint az általánosan "elfogadott" összeg. Érdemes-e illetve szabad-e fizetni ilyenért? Vélemény? Esetleg tapasztalat?

2014. márc. 1. 20:20
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nem, arra nem is merek gondolni. Ha ebben bízva vezetnék, akkor az első egy kilométerben elbuknám, ugyanis ilyenkor az önbizalmam a béka ***** alatt van valahol. Nekem nem ér annyit főleg időben.
2014. márc. 2. 12:01
 12/24 anonim válasza:

Én tavaly vizsgáztam Szegeden motorból. Csak Szilágyinét ne fogd ki, messze földön híres szemétláda a vén szatyor. Állítom azt még lefizetni se tudnád.

Amúgy a rutin 1.-re, a forgalmi 2.-ra sikerült annak ellenére hogy 4 éve megvolt B-m. De azért volt akinek elsőre meglett, volt akinek 3. se jött össze. Eléggé szerencse kérdése.

2014. márc. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Melyik autósiskolába csináltad?
2014. márc. 2. 15:35
 14/24 anonim válasza:
Szilágyinénál vizsgáztam, simán átengedett, 3 hibapontot adott, és nem kellett lefizetnem.
2014. márc. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy csak jó napja volt :)
2014. márc. 3. 07:11
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Szilágyiné nem fogad el kenőpénzt. Aznap mikor én vizsgáztam 9-ből 8-at meghúzott. Azt mondták ott a többiek,hogy nála ez az átlag. Igazából nem lehetetlen nála se átmenni,de ha meg akar húzni akkor meg fog.


Amúgy ha én 17 éves lányként áttudtam menni nála kenőpénz nélkül akkor bárki más is. De beszéld meg az oktatóval,hogy ő hogy látja jónak. Lehet annyiból lenne jó ,hogy megnyugodnál egy picit vezetés közbe,hogy 'bevagy biztosítva' valamilyen szinten és jobban menne a vezetés.


Minden esetre sok sikert.

2014. márc. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Az oktató helyében tuti azt csinálnám, hogy elfogadnám a pénzt, de nem szólnék róla a vizsgabiztosnak. Így neked megnyugodna a lelked, normálisan vezetnél és átmennél, utána meg visszaadnám a pénzt, hogy látod, kár volt itt izgulni, ment ez magadtól is, pénz nélkül :)
2014. márc. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Köszi, hát majd lesz valahogy, talán nem a Szilágyiné lesz...
2014. márc. 3. 14:17
 19/24 anonim ***** válasza:

Mikor lesz a vizsga?

Megvan már az időpont?

2014. márc. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Még nincs...
2014. márc. 3. 19:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!