Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van jogsim, de nem nagyon...

Van jogsim, de nem nagyon vezetek, mert félek a forgalomban. Van ezzel így más is? Hogyan tudnám leküzdeni?

Figyelt kérdés

Technikai gondjaim nincsenek, a rutinpályán gond nélkül vezettem.


24/L


2009. dec. 13. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Először próbálj meg olyankor vezetni vagy olyan helyen, ahol kicsi a forgalom. Aztán belejössz nem kell félni főleg ha technikai gondjaid nincsenek:) sok sikert
2009. dec. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok vele, pláne, hogy 17 évesen csináltam a jogsit, és nagyon lehetőségem se volt azóta vezetni, csak nagyon ritkán. Gondolom ha lesz saját kocsim, akkor majd kialakul :)

24/L

2009. dec. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Beülsz az autóba és kész.Nekem a férjem sokat segített és folyamatosan nekem kellett vezetnem. Hiba volt velem.


Mikor balesetem volt, nem mertem az autóba ülni. RÁm parancsolt, hogy muszáj, és azóta sincs probléma.

2009. dec. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha egy tapasztalt és türelmes barátod/barátnőd beül melléd, az nagyon sokat fog segíteni, és elsősorban tényleg olyan helyen és időpontokban gyakorolj, ahol/amikor alig van forgalom, két max három hét alatt már akármikor mersz majd vezetni
2009. dec. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a városban én is utálok vezetni, mindig félek h vmi hülyeséget csinálok és balesetet okozok v ilyesmi....ha félsz akkor te is eleinte vidéki utakon menj....ott kisebb a forgalom nincs lámpa és még oda is lehet lépni egy kicsit ;)
2010. márc. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!