Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van Budapesten olyan napi...

Van Budapesten olyan napi bérlet szerűség, vagy nem tudom pontosan mi, amivel át lehet szállni egy nap mindenre?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy van valami ilyesmi, és akkor nem kell külön venni buszra, villamosra, metróra jegyet. De csak egy nap érvényes.
2014. márc. 15. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Van,nekem azt mondták,hogy 1600ft
2014. márc. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És azt nem tudod, hogy ezt, hol kell érvényesíteni? Vagy csak felmutogatom a járműveken? :)
2014. márc. 15. 09:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
[link] Megveszed,rá írják,hogy mettől meddig érvényes aztán utazhatsz egésznap. Olyan mint a többi bérlet.Majd ha jön az ellenőr,felmutatod. Vagy az első ajtós felszállásnál a sofőrnél.
2014. márc. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. márc. 15. 10:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Budapest 24 órás jegynek hívják a terméket. Nem egy napon, hanem a megadott 24 órás intervallumban érvényes, ezt a pénztárban a te kérésednek megfelelően írják rá, de biankó jegyet nem adnak ki. Érvényes 1-999-ig minden járaton (busz, elővàrosi busz, villamos, troli, fogaskerekű), az összes metró- és HÉV-vonalon (M1-H9-ig) és a D11, D12, D14 hajójáratokon, továbbá a kijelölt MÁV-Start vonatokon is, kizàrólag Budapest közigazgatási határán belül.


Lyukasztanod nem kell, csak felmutatnod a metró- vagy HÉV-állomás bejáratánál, elsőajtós járatokon felszálláskor a járművezetőnek vagy éjjel a biztonsági őrnek, hajón a kalauznak (hülyén hangzik, de nem matróz, nem kapitàny, nem ellenőr, tehát marad a kalauz), valamint kérésre bárhol az ellenőrnek.

2014. márc. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!