Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van olyan oldal, ahol vissza...

Van olyan oldal, ahol vissza nézhetem, hogy melyik lajstromú Airbus A320-as repülògép repülte 2013 október 16-án a reggeli Wizz Air W6 2282 járatot? Flightradar24.com nem mutatja ki!

Figyelt kérdés
2014. márc. 23. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nemhiszem, ehhez maximum a reptéren férnek hozzá, gondolj bele milyen okból tennének fel netre ilyesmit, ez olyan mintha vasúton azt akarnád meglesni xy vonatot melyik mozdony vitte. Tuti hogy vannak róla adatok de nem valószínű, hogy nyilvánosak.
2014. márc. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm!
2014. márc. 24. 03:40
 3/4 anonim válasza:
Amúgy miért fontos ez?
2014. márc. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elég sok ilyen weblap van, a legegyszerűbb, ha beírod google-be a járatszámot, és az első néhány találatban valószínüleg benne lesz. Én Flightradar24-en szoktam az ilyesmiket megnézni.
2014. ápr. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!