Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tegnap ejszaka megbuntettek...

Tegnap ejszaka megbuntettek gyorshajtassal. A rendor mondta, hogy lehet kerni reszletfizetest. Az lenne a kerdesem, hogy hol lehet ezt igenyelni? Sajnos most nem all modomban egyben kifizetni az osszeget.

Figyelt kérdés

2014. márc. 27. 08:35
 1/3 anonim ***** válasza:
A csekket kiállító szervezetnél, azaz a rendőrségen kérhető.
2014. márc. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem oktatgatás, komolyan kérdezem, hogy az alábbi logikai láncolt miért nem állt össze a fejedben, kérdező?


Tudod, hogy gyorshajtásért büntetés jár. Tudod, hogy hogyan kell leolvasni a sebességmérőről a pillanatnyi sebességedet. Mivel van jogsid, a táblákat és egyéb erre vonatkozó szabályokat is ismered. Tudod azt is, hogy nincs több tízezer forintod most büntetésre.

Akkor mi a túróért hajtasz gyorsabban a megengedettnél? Fel nem foghatom...

2014. márc. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Varoshatar elott kb 5-10 meterrel alltak, szerettem volna felvenni a tempot varoson kivul valo vezetesre, es keson lattam meg oket. Lako ovezet, hazak mar nincsenek ott, hosszu egyenes szakasz. Ez sztem nem nagy bun, meg szinte mindenki igy csinalja sztem. Ez van, kifizetem, csak sajna most egybe nem megy
2014. márc. 27. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!