Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van rá bármilyen minimális...

Van rá bármilyen minimális esély, hogy vehessek magamnak egy UH-1-es helikoptert?

Figyelt kérdés

Most vonatkoztassunk el attól hogy csak pénz kérdése minden. Most nincs, de majd lesz :)

Egyszerűen imádom ezt a típust, a régi vietnámi háborús filmek szerettették meg velem.

Polgári célra be lehet szerezni?

Majd ha gazdag leszek leteszem a helikopter pilóta engedélyt, és egy ilyet szeretnék venni. Ennek van valami akadálya?



2014. ápr. 6. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom a direkt katonai kivitelt eladják-e - de ha nem, akkor veszel egy Bell 204/205-öst és lefested zöldre. Azzal tulajdonképpen ugyanott vagy. :)
2014. ápr. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen tudom az a polgári változat. Ebben is van valami, de az igazi álom egy ecte katonai Uh-1. A még távolabb, ami megjárta Vietnámot :)

De ez is egy járható út.

2014. ápr. 6. 20:27
 3/11 anonim ***** válasza:
Ami megjárta Vietnámot, az jó eséllyel vagy múzeumba vagy olvasztóba került. A "Huey"-t gyártották a nyolcvanas évek közepéig - esélyes, hogyha találsz eladó példányt, akkor az ezekből a későbbi szériákból lesz.
2014. ápr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Itt azért akad egy két Bell a hatvanas évekből :)


[link]

2014. ápr. 6. 21:19
 5/11 A kérdező kommentje:

Hoppá! 3 Huey-t is találtam a hatvanas évekből "csak" fél millió dollárért. Ezek sanszos hogy ott jártak :)


[link]


[link]



[link]

2014. ápr. 6. 21:25
 6/11 anonim ***** válasza:
Pénz kérdése... mondjuk mire sacc 120 misit összeszedsz szerintem emg fogod kétszer is gondolni, hogy mire költöd el.
2014. ápr. 7. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Van aki Lamborghinit akar, én egy ilyen helikoptert. Ez van :)
2014. ápr. 7. 16:13
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez igaz, de 120 misiből a Lamborghinit a vételárán felül elég sok ideig tudod tankolni, a helikoptert pedig külön pénzért tárolják, speckó üzemanyag, engedély a felszállásra, stb.


De igazad van, te tudod :)

2014. ápr. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én ha lenne annyi pénzem, én inkább egy Bell 222-est alakítanék át (airwolf 4ever:D) egy az egyben olyanra :D

nekem az a favorit.. bár lehet ez hogy ez lehetetlen

2014. nov. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem sok köze van a két konstrukciónak egymáshoz. Azon felül, hogy lehetetlen értelmetlen is :D
2014. nov. 17. 23:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!