Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek az teljesen...

Szerintetek az teljesen szokványos ha 40 óra vezetésnél (B kategória) még csak 460 km levezetett km-nél tartok?

Figyelt kérdés
Mert azt oktatóm azt mondta vennem kell még jó pár órát:S.. Tisztában voltam vele, hogy 30 órából nem lesz az meg de azt gondoltam 40 óra körül már meglesz az 580 km.

2014. ápr. 19. 15:36
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Egri vagyok, hát... Azt mondta autópályára semmi kép nem visz mivel az fizetős :S.

Mondtam neki akkor Eger-Kerecsend mert az 50 perc alatt megvan oda-vissza, de ezt sem lehet mert gyakran furikáznom kell az előző diákot aki vezettet előttem és fel kell majd vennem valahol az utánam lévőt is, így csak a belvárosban közlekedem amivel 12-15 km van meg egy alkalom miatt ... Idegesítő, ő pedig azt mondogatja szépen lassan haladunk nem kell aggódni , pedig én nyárra már szeretném a kezembe tudni a jogsit .

2014. ápr. 22. 18:15
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom Téged nagyon durván átver!!! Hallod te fizetsz, akkor had ne ő mondja már meg, hogy merre... Szépen indulj el nyugodtan, aztán ha nem tetszik neki, mehet a jó büdös pcsába és keressen magának másik balekot. A diákot pedig nem kötelességed furikázni, se felvenned. Ezeket neki kell a szünetében, ennyi. Még szarni se mehet el ha te nem engeded, állj a sarkadra végre!!!!! Te adod a pénzt, így te dirigálsz. Azért akar mindig belvárosban menni, mert ott csomó lámpa, meg minden, aztán lassan mennek a kilométerek. Hülyeség volt ezt az egész kilométeres lófszt bevezetni. Kizárólag erre jó, hogy az oktatók letudják húzni a tanulójukat. Biztos az oktatók között is sok haver van, mint egy trafik mutyi esetében..
2014. ápr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta az oktatóm, hogy vezetésnél köteles vagyok azt tenni amit ő mond, mert hanem akkor balesetnél én leszek a hibás.
2014. ápr. 24. 14:57
 14/22 A kérdező kommentje:
Most tartok 45 óránál és 526 km-nél.
2014. máj. 28. 17:47
 15/22 anonim ***** válasza:

Még mindig ennél vagy? Mondtuk hogy átver de mindegy is neked ezekszerint...

Már 135 ezer forintot fizettél neki a vezetésre.

Nekem ennyiből lett meg a jogsim...

2014. máj. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nem fogom senkinek se ajánlani az biztos, oktatót váltani meg már késő :-X.
2014. máj. 29. 22:24
 17/22 anonim ***** válasza:

én megmondtam neki hogy vigyen fel az m0-ásra és hogy nem vagyok hajlandó többet fizetni neki mint amennyit kell.

így egy picit azért rendsebb volt, de engem is lehúzott azért bőven. ilyen kis senki háziak ezek... megértem h keveset keresnek,stb.... de ne a szerencsétlen diákot fosszák már ki, akinek tényleg kivan számolva a pénze. Nekem 120 helyett 160-180 körül volt a jogism, pont emiatt a hülye kilométer miatt.

Hülyeség, mert csak mész mész, ami tök jó, de pl mi parkolást egyáltalán nem gyakoroltuk ( pont az egyik lényeges dolgoz), sose indult el velem emelkedőn.


Most vezetek lassan 3 hónapja, minden nap megyek, és most mondhatom , hogy már jobban bemerek állni egy -egy parkolóba, de teljesen magamtól kellett ,,megtanulnom". semmit nem mondott soha, sose magyarázta el, hogy így meg úgy. .....

2014. jún. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Én januárban kezdtem a vezetést és még most sincs meg a jogsi. :-(((.
2014. jún. 5. 09:27
 19/22 anonim ***** válasza:
GRATULÁLOK! Alkalmanként kb11 kilométert vezetsz,3000forintért. Nem tudom milyen autója van de ha suzuki akkor kb 200forint a benzinje. Ha nagyobb akkor is megáll 450be a ráfordítása. De végül is mit csináltok parkoltok 40percet? Számoljál egy kicsit.
2014. jún. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
51 órán megyek elöször vizsgázni jövö héten.
2014. jún. 21. 20:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!