Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Autónk szélvédőjére volt...

Autónk szélvédőjére volt tűzve egy kis fehér cetli, rendőrséges pecséttel, mi szerint Tiltott helyen parkolásért feljelentettek?

Figyelt kérdés
Egy garázssor elé volt leállítva a kocsi, nem mértem a távolságot, a ráírt szöveg szerint részben akadályozta a garázshasználatot. Sajnos kénytelen volt oda parkolni, mert pont ballagás volt akkor és a házunk előtti parkoló tele volt. Elég nagy szemétség hogy pont ballagás napján járnak büntetéseket kiosztani, mikor tudják hogy tele vannak a parkolók. A kérdés az lenne, hogy garázs-elállásért jogos-e a bírságolás és mennyi lehet az összeg?

2014. ápr. 26. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne jogos? És nem ballagáskor járnak, hanem a tulaj kihivta a rendöröket és téged feljelentett, mert nem tudott ki- vagy beállni a garázsába miattad. Még el is vitethették volna a kocsid.

Az összeget nem tudom mennyi lesz.

2014. ápr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha a törvényes oldalát nézem akkor jogos. Ha a tulaj abszolút nem tudott kiállni tőled akkor megint jogos. Ha kitudott volna állni de mégis feljelentett akkor egy paraszt, mert az emberség ami igazán fontos és nem az idióta törvények. A rendőr meg csak a dolgát tette, mint jó kutya.

Én ugyan ilyen cédulát kaptam pár éve mint te. Nem 4 méterre parkoltam le az utca saroktól hanem csak 3 méterre azt hiszem és csak 10 percre ugrottam be egy közeli boltba és ennyi elég volt nekik hogy lemérjék a távolságot és megírják a cetlijüket. 10.000 volt a büntetés.

2014. ápr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!