Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Corvin negyed milyen környék?

Corvin negyed milyen környék?

Figyelt kérdés

Most veszek lakást a környéken, és érdekelnének a vélemények.


Elsősorban a biztonság. A belvárosi fíling nem érdekel, mert 20 éve a belvárosban lakom, csak más helyen.


2014. máj. 7. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Fullos gettó. Még a körúton is hemzsegnek a krvák, egy utcával beljebb már adhatod is a cigit a tásvéreknek. HA egyedül vagy, határozott kiállással, menj, de asszonyt,gyereket ne vigyél.
2014. máj. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Az Üllői út, Ferenc körút környéke rendben van, elég nagy a tömeg, jó a biztonság. Pár utcával beljebb már nem egy kellemes környék, ahol még a felújítások előtti régi panelek vagy bérházak vannak ott nem fogsz vigyorogva sétálni esténként. Én 3 éve járok arra, gondom még nem volt, de igyekszem elkerülni a beljebbi utcákat.
2014. máj. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Hát lehet hogy a nagykörúton nem szúrnak le a cipődért, de ha befordulsz a Nap utcába 10 m után már bármi lehet. Sétálj el arra éjfél után egyszer kétszer, a torkodban majd érzed miről beszélek. Én se vagyok beszari, de amikor egy ilyen kivilágítatlan kapualjban szotyiznak 5-6-an, nem rajtam múlik mi fog történni. (vissza azért nem fordulok)
2014. máj. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves első. Most is a Körút mellet lakom, ezzel tisztában vagyok, semmi gondom vele, soha semmi atrocitás nem ért.


A kérdésem inkább az, hogy EHHEZ viszonyítva mennyire más. Maga, a kinézett ház nagyon kulturált, nem vegyes lakóközösségű.

2014. máj. 7. 00:40
 5/8 A kérdező kommentje:

#2: ez a felújított rész. Köszönöm a válaszod, beljebb nem akarok menni, csak addig a Corvin Pláza mögé.


#3: EZ igaz? :( Na holnap éjfél után körbe nézek.


Amúgy nő vagyok, felkészültem sok mindenre, van gázpisztolyom :)

2014. máj. 7. 00:43
 6/8 A kérdező kommentje:
AMúgy konkrétan a Práter utca Nagy Templom utca sarkáról lenne szó.
2014. máj. 7. 00:45
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Na, van gázpisztolyod, az jó! Kicsavarják a kezedből és feldugják a seggedbe.


De nem a Corvin-negyedben. Lepattant környék és híre is van, de teljesen be van kamerázva. Emiatt az utcán egyáltalán nem jellemzőek az erőszakos bűncselekmények, egyszerűen nem éri meg az elkövetőknek. Ráadásul hemzsegnek a zsaruk is arrafelé, főleg éjjel. Szóval ne parázz.

2014. máj. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. AZóta éjjel is mentem arra, rendben volt minden.
2014. máj. 12. 01:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!