Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Két év után megkaphatom a...

Két év után megkaphatom a jogosítványt ha csak az egészségügyi vizsga hiányzik?

Figyelt kérdés
2 éve hogy megszereztem a Kresz és a Forgalmi vizsgát!Viszont időközben terhes lettem és nem tudtam elsősegély vizsgára elmenni!Kérdésem az lenne hogy így újra kell vizsgáznom Kreszből vagy csak elég az elsősegély vizsgát letennem és meg lesz a jogosítványom?

2014. máj. 9. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Megkaphatod ha leteszed az elsősegélyt.

A két év csak a KRESZ és a forgalmi közötti időre vonatkozik.

2014. máj. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azt nem értem hogy 2 évig voltál terhes? A baba mellet meg lehet tanulni simán az eü-t, a vizsga pár óra.

Amúgy a forgalmi vizsgának nincs elévülése.

2014. máj. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Azt megkérdezhetem hogy tapasztalatból tudod??..gondolok itt ismerősödre vagy valakire vagy hallottad valahonnan?
2014. máj. 9. 20:18
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves 2-ik válaszoló!Nem 2 évig voltam terhes csak engem császároztak és egyébként meg 9 hónapig szoptattam a kisfiam!
2014. máj. 9. 20:20
 5/7 A kérdező kommentje:
És persze terhes voltam mikor a forgalomból átmentem 1-re!
2014. máj. 9. 20:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt tudom mert elmondták oktatáson is.

Igaz már 1 éve volt, de nem változott azóta.

Tehát eljársz tanfolyamra csak pár óra, és levizsgázol.

Aztán a papírokkal elmész az okmányirodába.

A forgalmi vizsgás papírra gondolok amit adtak a sikeres vizsga után 3 nappal a Közlekedési Hatóságnál és az elsősegély vizsgakártyára.

2014. máj. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2014. máj. 9. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!