Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Keeway Matrixon hol tudom...

Keeway Matrixon hol tudom max-ra állítani az olajpumpát?

Figyelt kérdés
Hol tudom max-ra állítani az olajpumpát? Valamint csak a műanyag fogaskerék hibásodhat (kophat) meg, vagy maga a pumpa is?

2014. máj. 22. 00:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg a blokk lendkerék felöli oldalán van( ha szemben állsz vele akkor ball oldalt). A műanyag burkolatott eltávolítod, és rögtön látni is fogod (egy kallantyú amit egy bowden mozgat, gázkart mozgasd meg.) Állítani pedig majd a bowdennel fogod tudni. Minek akarod maxra állítani?
2014. máj. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy hatásosabb legyen a kenés! De mi szokott elromlani, a pupa vagy a főtengelyen a fogaskerék. És kérlek akkor válaszolj, ha biztosan tudod, ne úgy hogy elvileg az, vagy, ott kellene lenni.
2014. máj. 22. 06:45
 3/4 kata kata ***** válasza:
A fogaskerék. Legyen az meghajtó vagy meghajtott.A gyengébb anyagból gyártott húzza a rövidebbet.
2014. máj. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

AKKOR OTT VAN BIZTOS! nekem is volt 23000km tettem bele, de nem volt kenési problémám olajpumpa hiba miatt. Haveromnak is volt mátrixa, egy agyonkínzott példány, de annak se volt probléma az olajpumpájával. Ha nem bízol benne, akkor kösd ki a francba! aztán kevergesd neki a benzint.

Bár szerintem elég ha jelre van állítva vagy a fölé picivel

2014. máj. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!