Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért kell fizetni nagyvárosok...

Miért kell fizetni nagyvárosokban a parkolásért?

Figyelt kérdés
Még olcsóbb helyen pl. 240Ft/óra, éves bérlet meg szintén olcsóbb helyen kb. 50ezer Ft/év. Milyen ellenszolgáltatást kap aki ott parkol? Megy két idióta parkolóőr vagy minek nevezzem, úgy néznek ki mintha valami zárt osztályról szabadultak volna ki, szerintem kresz vizsgára bemennének fogalmuk sem lenne hol vannak és már sokszor megfigyeltem, mennek az idétlen fejükkel és ahogy rápillantottak egy autóra nincs rajta jegy vagy valami már dobják is rá a mikuláscsomagot. Szerintem ha valaki épp akkor ment jegyet venni már meg is büntették. És hiába a drága jegy, ha feltörnék ott az autót nem érdekelne senkit. Mire megy az a pénz? Ha esetleg útfelújításra, akkor mért nem a polgármesteri hivatal alkalmaz rá embereket, mért van még egy cég akit eltartanak, mert sok helyen hallom hogy külön cég foglalkozik vele. És ahol jól megkérik ennek a semminek az árát ott is találni kátyút.
2009. dec. 29. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy rabló banda az egész társaság.
2009. dec. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon egyetértek! És egy komolyabb jövedelmű vállalkozót nem érdekel, vesz egy bérletet, de akinek még valahogy van éppen hogy egy autója, keres egy minimálbért és óvodába-iskolába megy a gyermekeért, bemegy, vagy 2 perc múlva ér ki, vagy 15 mert beszélget 3 percet az óvónénivel vagy valamit intéz ott és 20 percre lehet minimum jegyet venni.
2009. dec. 29. 20:36
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha 3 perc múlva kinn van, miért vegyen 20 percre? őrzik az autóját?
2009. dec. 29. 20:38
 4/9 anonim ***** válasza:

dehogy őrzik!

Ha lopják a kocsit az őr épp a másik oldalon "dolgozik" ,de ha 2 percre beugrasz a gyerekért akkor ott a száp kicsi piros csoda...

2009. dec. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mert sok az autó és kevés a parkolóhely...


Ezzel akarják ösztönözni az autósokat a minél gyorsabb helyváltoztatásra vagy arra, hogy ne mindenhová autóval menjenek, hanem tömegközlekedéssel!


Én Bp-en (Budán) lakom, a házunkkal szemben egy nagy iskola van : eszméletlen, mennyi autó van itt reggelente és délután, még az út közepén is megállnak, nem érdekli őket, hogy a busz nem tud továbbmenni tőlük!


Röhej némelyik ember : képtelen 10 méterre gyalog elmenni!!!


Én remekül és gyorsan el tudok menni villamossal, busszal, metróval bárhová, nekem pl. sokkal kényelmesebb (nem kell parkolót keresgélni, idióta autósokkal veszekedni)...


A férjem munkahelye gyalog, sétálva (!) 10 percre van a lakásunktól, de ő még egyszer sem ment be gyalog, inkább kiáll az udvarról, körbekerüli a háztömböt és 10 percig autózik a munkahelyéig (reggel még káromkodik is a dugó miatt!)... Csak röhögni tudok rajta is!


Na, ezért kell parkolódíjat fizetni!!! :D

2009. dec. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rómába egyszer beszüntették a parkolódíjat de 6 nap után az autósok sírva könyörögtek hogy legyen ujra mert annyi lett a kocsi a városba hogy a forgalom lebénult
2009. dec. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, kisvárosokban is kell. Röhej, de pl. Hévízen, ami az egyik leggazdagabb magyar város, többe kerül a parkolás, mint Pesten, és mindenhol, a legkisebb mellékutcában is kell fizetni!
2009. dec. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amúgy ha jól tudom, Szlovákiában eltörölték, sehol nem kell fizetni.
2009. dec. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy mocskos szemét banda ! Én egyszer sem fizettem és nem is fogok !Mikor meg megakart büntetni az a kis köcsög ellenőr elküldtem a jó k*rva anyjába !Nem is mert megszólalni xD.
2009. dec. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!