Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » "Bejövő küldemény vámkezelve"...

"Bejövő küldemény vámkezelve" felirat után hány napra kapom meg a levelemet?

Figyelt kérdés
26.-án vámkezelték, azóta semmi hír róla. Elvileg már másnap ki kellett volna szállítaniuk. Írtam az ügyfélszolgálatnak, de nem kaptam választ. Valahogy furcsállom is....

2014. máj. 30. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Változó. 3-4 munkanap szokott lenni nekem pesten. Ritka ha gyorsabb.


Illetve nagy divat manapság, hogy ki sem hozza a postás és még értesítőt sem dob be... Itolsó csomagom is ilyen volt. Érdeklődj a helyi postán.

2014. máj. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a vámkezeléstől számítva 2-3 munkanapon belül meg szoktam kapni.

Nemrég volt egy amin a kicsi kínaiak elírták a nevem(vezetéknevem helyett is a keresztnevem írták) ettől függetlenül azt is megkaptam 2 munkanappal az után hogy vámkezelték.

Feladónak írj. Főleg ha valami nagyobb webáruházról van szó. Akkor utána kéne hogy járjanak. (meg nem tudom hogy hol hogy szokás, de ahonnan én rendeltem ott azt írták egyszer mikor 2 hétre eltűnt egy csomagom hogy 2 hónap az eljárási idő, ha addig nincs meg visszafizetik vagy újat küldenek, haver is hasonlóképp járt, aztán pár nap csúszással megkapta az "eltűnt" csomagot és azt is amit újraküldtek :D)

2014. máj. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Shopnak írni totál felesleges ha a magyar vámon van a csomag.
2014. máj. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!