Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék eljutni Felsőlaj...

Meisje kérdése:

Hogyan tudnék eljutni Felsőlajosról Budapest-Ferihegyre, hogy ne késsem le a repülőt, amely 06.10-kor indul? Nem-e vinne fel valaki engem legalább Budapestre? 2e forintot tudnék érte fizetni. Taxival 10e-be kerülne, annyit nem bírok kispórolni.

Figyelt kérdés

Legkésőbb 05.30-ra ott kellene lennem, akkor van kapuzárás. Azonban nem találtam sem Lajosmizséről, sem Kecskemétről vonat-, vagy buszjáratot.

Már arra is gondoltam, hogy nekilátok stoppolni - de éjszka?! Még utcalánynak nézne valaki...



#éjszaka #utazás Felsőlajosról Budapest-Ferihegyre #tömegközlekedés hiánya
2014. jún. 3. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Telekocsi nem megoldás esetleg? Vagy ha pesten alszol ismerősnél??
2014. jún. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Utánanézek rögtön...
2014. jún. 3. 13:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Melyik nap?
2014. jún. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

Csaba74 minden nap megy, bár egy picit későn ér oda, de szerintem ha felveszed vele a kapcsolatot, találhattok olyan megoldást, hogy neki is megérné előbb indulni.

2014. jún. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Upsz, bocsánat elfelejtkeztem a dátumról! Június 12. 05.30 előtt kellene a terminál2-be érnem.
2014. jún. 3. 16:41
 6/6 A kérdező kommentje:

Rákanttantam a linkre, és sajnos egyik söfőr érkezési időpontja sem felel meg nekem.


Köszönöm a válaszadást!

2014. jún. 3. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!