Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 25000 forintra büntetett a...

25000 forintra büntetett a rendőrség mert a tesco parkolóban a rokkant hejre álltam. Nem fizettem ki mert jelenleg nincs munkahelyem, és még kenyérre is alig van. Mi fog történni ha nem fizetek? -mert nem is tudok.

Figyelt kérdés
Valami közmunkával kapcsolatos levelet küldtek de nem tudom vállalni mert beteges vagyok.
2010. jan. 4. 19:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
meg is érdemled,ha ilyen bunko vagy es suttyo a hozzààllàsod!! eloszor is nem rokkant,hanem mozgàssérult màsodszor menj sittre,ott legalàbb lesz idod megtanulni helyesen irni! a hely szot 'ly'-nal irjuk... gyokér
2010. jan. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Utólsónak! Szédülsz az aszfalton? Magyar tanárból itt elég van nem a kérdésre válaszoltál.Szerintem gyökér te vagy,ja azt nem írhatom mert a növényeknek van(mielőtt belekötsz) maradjunk a bunkónál! Egy tipikus elnyomott gátlásos komcsi sutyi vagy:)) De ne félj ezen a fórumon sokan vagytok(:
2010. jan. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Még annyit hogy tényleg nem volt máshol parkoló hely."


Nem hinném, hogy ennyire szemetek a rendőrök. Na meg tényleg nem volt máshol hely? Mennyi is a látószöged? 20 fokos? Biztos kellett lennie parkolóhelynek.

2011. okt. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!