Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Érdemes megpróbálnom negyedsze...

Citizen26 kérdése:

Érdemes megpróbálnom negyedszerre így? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ma buktattak meg harmadszor forgalmi vizsgán. Az első vizsga előtt mikor épp úton voltunk a vizsgaközpont felé az oktatóm mondta hogy szerinte átfogok menni gond nélkül. Nagy szerencsémre kifogtam az öreg vb-t ( 2 vb van a városban, egy öreg aki beleköt mindenbe, meg egy fiatal aki úgymond elnézőbb), a vizsga vége előtt 10 perccel megbuktatott mert szerinte nem láttam egy elsőbbségadás táblát. Második alkalommal megörültem, mert a fiatalabb vb-vel mentem volna ám mikor szálltunk be beszállt az öreg is, a fiatal 1 szót nem szólt végig viszont az öreg fosta a szót igaz nem ő vizsgáztatott. Megint megbuktam igaz most saját hibámból mert nagyon izgultam. Harmadjára megint egy elsőbbségadás táblát nem vettem elvileg észre (biztos az én helyembe is átéli a dolgokat mert én még lassítottam is), természetesen az öreg vizsgáztatott, megbuktam. Utolsó alkalommal aztmondta hogyha legközelebb is ő vizsgáztat a legelső legkisebb hiba miatt is megbuktat. Már harmadjára sem akartam menni mert úgy elvette az önbizalmam egyedül azért mentem mert szüleim mondták ha már ennyi pénzt beleöltek ne legyen fölösleges. Ha csak sima vezetésen vagyok az oktatómmal (ezt nem egózásból mondom) mindent megcsinálok hibátlanul, ezért volt az oktatóm is úgy vele hogy elsőre meglesz nem lesz nagy gond. Ha újra vizsgánék megint az öreg vizsgáztatna ami egyenlő lenne a bukással.


Lehet hülye kérdés, de nem lehet másik vb-t "igényelni"? Illetve ez hogy 2 vizsgabiztos ül be második alkalommal ez nem csak arra ment hogy szivathasson?


2014. júl. 8. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem veszed észre az elsőbbségadás táblát ráadásul 2x is, akkor némileg jogos a buktatás. Próbáld meg mégegyszer, és előtte egyeztess az oktatóddal is, elvégre neki kéne elmagyarázni mit hogyan csinálj.
2014. júl. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az egyik haverom tizenegyedszerre tette le,igaz azota elvettek neki egyszer fel evre,es 4szer ossze torte az autot,de megvan neki :-) en is addig probalnam,meg meg nem csinalnam.
2014. júl. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én úgy paráztam már mikor sorra buktam meg, azzal riogatott az oktatóm h pszichológiai tesztre kell mennem ha újra nem sikerül. Végülis két vizsgabiztos jött, átmentem szerencsére. Amúgy ha már belefektettél ennyi pénzt, természetes h addig menj amíg végre sikerül.

Egyébként nem szívatásból küldenek 2 vizsgabiztost ki.

2014. júl. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem veszel észre egy elsőbbségadás táblát az nem a vizsgabiztos hibája!!!
2014. júl. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha nem látod a táblát akkor szerencse h megbuktat,

ha látod akkor meg tartsd be, vizsgán még túlzottan is, áll is meg egy pillanatra ha nem jön semmi se akkor is...

2014. júl. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!