Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 6. sikertelen forgalmi vizsga...

6. sikertelen forgalmi vizsga után van értelme folytatni?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve.
2014. júl. 11. 13:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Hát ha egy oktatónál tanultál eddig akkor oktatóváltással igen. Ha több oktatód volt és egyiknél se ment, akkor szerintem ne erőltesd. Van akinek nem megy.

A hat az nagyon sok.


Szóval vagy oktatóváltás, vagy lemondás.

2014. júl. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem ne, ha le is tudnál vizsgázni, ön és közveszélyes lennél
2014. júl. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Egy oktatónál voltam, de egyszerűen tudom mindig, hogy meg fogok bukni, valamit mindig elcseszek vagy tök hülyeség miatt nem sikerül. Annyi idióta fszkalapnak van és pont nekem nem sikerül... Semmivel sem lennék veszélyesebb, mint azok, sőt....
2014. júl. 11. 13:45
 4/18 anonim ***** válasza:
Miken buktál meg eddig?
2014. júl. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

1. gyorsan mentem, 50 helyett 60, 30 helyett 40, túl messze álltam meg a piros lámpától

2. oktatóm azt hitte nem látom a biciklist, rohadt lassan mentem, kanyarodtam volna biciklis sáv keresztezte

3. rossz sávba soroltam be, oktatóm azt hitte át akarok menni záróvonalon és belefékezett, parkolás ferde lett

4. fékpróbát elfelejtettem

5. kamion kicsit átlógott az én sávomba is és túl közel voltam, egy kis pöc.snyi jobbkezes utcát nem vettem észre

6. gödörbe kerültem parkolásnál és nagyon erőlködni kellett, hogy ne menjek neki semminek és autót is ki tudjam szedni, padkához túl közel mentem


összesen halál ideg voltam, amikor olyan állapotban alapból nem ül autóba épeszű ember...., de hát vizsgánál muszáj.

2014. júl. 11. 22:40
 6/18 A kérdező kommentje:
6.hoz még,miután kivakartam az autót a lejtőről, gödörből addigra totálkész voltam, összevissza indexeltem, előtte alkalommal mondta oktatóm, hogy ne álljak rá a biciklis sávra mert az bukás, erre megyek körforgalomhoz, várok..., látom ott a biciklis sáv alattam én meg elkezdek spurizni, még láttam elég időt ahhoz, hogy elférjek, de benéztem és belefékezett...
2014. júl. 11. 22:43
 7/18 anonim ***** válasza:

Ha pesten vagy, keress egy nyugisabb várost ahol vizsgázhatsz.

1x én is megbuktam mert ideges voltam, és le akartam tekerni a vizsgát minnél hamarabb.Kicsit versenyben mentem. Átmentem egy záróvonalon, mert későn döntöttem, hogy merre akarok menni.

A 2. vizsgán halál nyugis voltam, mert tudtam mire számíthatok. Nem rohantam úgyis időre megy, nem huzattam ki a kocsit, kb mint egy nyugdíjjas ( a roszabbik fajtából ) :-)

Javaslat: oktató, és város váltás.

Vizsga egy nyugisabb városban.

2014. júl. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Győrben csinálom.
2014. júl. 12. 11:16
 9/18 A kérdező kommentje:
Egyszerűen már utálom magam, hogy ennyire béna vagyok meg szerencsétlen...
2014. júl. 12. 12:00
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
októl függ. nekem is 5ödjére sikerült...első kettő olyan bukás volt, ami közvetlenül nyilván az én hibám(1 stop táblánál csak lassítás, és 1 olyan elágazós utca, aminél 2 havonta cserélgetik a táblát, be lehet-e hajtani vagy nem). ezután volt egy oktatóváltás...vele az idő végzett, anno anyum nála csinálta, de azóta eltelt egy jó 20 év, és annyira ideges volt, ordított rám magyarázás helyett stb. nála is 2x buktam, a 4. bukásom nekem is olyan volt, hogy rossz sávba soroltam, mivel órákon soha nem jártunk azon az útvonalon. végül ezzel az oktatóval történt egy baleset, így az 5. vizsgámra egy nyugdíjazott oktató készített fel, ő megnyugtatott, amit épp rosszul csináltam(vagy azért, mert idáig nem volt hajlandó senki sem elmagyarázni mi a rossz, vagy csak szimplán nem volt tökéletes) megmagyarázta nyugodtan...mellékes szerencse, hogy 5. vizsgán ugyanazt az útvonalat húztam, amit 4.ként, úgyhogy a besorolásra is odafigyeltem, és szóval végül meglett...szóval ez nagyban függ az oktatótól is, mert ha állandóan ordít, akkor soha nem fogsz nyugodtan vezetni, és hozzáadódik az amúgyis stresszes vizsgához.
2014. júl. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!