Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ti milyen kerékpárt vennétek?

Ti milyen kerékpárt vennétek?

Figyelt kérdés
Nemsokára megyünk biciklizni a Balatonhoz és szeretnék venni egy új biciklit , de nem tudom , hogy milyen márkát válasszak. Szerintetek melyik lenne jó választás?

2014. júl. 15. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:

hát igazából mind1! Bicikli,elromlani nem igen tud mert nem motor vagy autó :)

Vegyél Csepelt,magyar gyártmány és itt is szerelik össze tehát azért ez valami.

Trekking biciklit tudnám ajánlani,pont erre lett kifejlesztve,jó városba de túrázáshoz is ahol van út! Kicsi földesút belefér vele de azért ez inkább útra.

Bár mondjuk mindegyik bicajjal el lehet menni bárhová,ott a Csepel Kemping bicikli,retró de jó,jah és olcsó :D De ha trekking bicajt veszel,a minimum 60e Ft! Az alatt ne mert szarok az összes,nyílván minőségre nem igazán tudnak menni 40e Ftnál.

2014. júl. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én vettem egy használt montit vaterán, 10ezer volt, semmi baja, nagyon jól is néz ki, újszerű. Fene se venne 60+ezreké újat, ha van olcsóbban is ugyanolyan jó.
2014. júl. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat . :D
2014. júl. 17. 21:34
 4/4 anonim válasza:
én motorkerékpart vennék
2014. júl. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!