Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalommal szemben parkoltam-...

Forgalommal szemben parkoltam- később jött a rendőrségi papir hogy nyilatkozzak ki vezette az autót- ha azt nyilatkozom hogy közeli hozzátartozóm és nem kivánom megnevezni-megszüntetik az eljárást?

Figyelt kérdés

2014. júl. 17. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Ezt komolyan mondod?:D Akkor mindenki ezt mondaná és nem lenne büntetés. Gondolkozz :D
2014. júl. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szokták is mondani sokan ugy tudom
2014. júl. 17. 21:00
 3/10 anonim ***** válasza:
A parkolás kikerült az objektív felelősség alól, ezért visszaírhatod, hogy nem teszel terhelő vallomást magadra vagy közeli hozzátartozódra. És ezzel az eljárás megszűnik.
2014. júl. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szabálysértési törvény 60. § A tanúvallomást megtagadhatja az, aki

a) az eljárás alá vont személy hozzátartozója,

b) magát vagy hozzátartozóját szabálysértés vagy bűncselekmény elkövetésével vádolná

2014. júl. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen ezt én is igy gondoltam- de a forgalommal szembeni megállás is a parkolásba tartozik?
2014. júl. 17. 21:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. júl. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nevezz meg vezetőnek egy unión kívüli ( pl ukrán ) állampolgárt és megszüntetik az eljárást.


És ne parkolj forgalommal szemben.

2014. júl. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

miert ne? szukebb utcakba akkor forduljak meg, ha csak 1ik oldalt van ? :D

(bocs)

2014. júl. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen sajna meg kell fordulni ezt én is megtanultam!!! én is igy voltam hogy behajtani lehetett de megállni csak a másik oldal felöl lehet- én is tudtam de sokan igy szoktak ott állni-de ettől még nem szabad!!!
2014. júl. 18. 11:58
 10/10 anonim ***** válasza:

"miert ne? "

Azért mert tilos.

2014. júl. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!