Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Budapesten...

Mi a véleményetek a Budapesten közlekedő kerékpárosokról?

Figyelt kérdés
Nyilván tisztelni kell egymást az utakon, de szerintem amit a biciklisek művelnek a kresz változás óta az minősíthetetlen. Az hogy a buszsávot használják közlekedésre, feltartják a buszt, nem húzódnak le, az autók közt kacsáznak. Mind a gyalogos és a gépjárműforgalmat is veszélyeztetik. Sok helyen bicikli út van kiépítve és mégis az úttesten közlekednek.
2014. júl. 25. 13:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Én a buszsofört nem tudom hibáztatni. A felvételen jól látható hogy a kerékpársáv véget ér és az őt előző autóbusz és a járdasziget közé teker be a bicajos - ráfaragott, így járt, sajnálom. Nem véletlen volt a fején a kamera. Hajtás pajtás és futár társai egyenesen provokatív amit művelnek. Törvényen és szabályon kívüliek, és nekik mindent szabad...most ráfaragott. Ne incselkedj a nagyobbal, ezt elmondta anno jóanyám is.

A buszvezetők akik száznál is több utast szállítanak nem tudnak haladni a bicajostól, aki le sem akarna húzódni hogy a buszt elengedje. Nem csak az utas szívja meg, hanem a soför is, akit a FUTÁR rendszer rögzít és kettő!!! perc meneteltérés után SZANKCIONÁL!! Az egész visszavezethető Vitézy-fikatúró Dávidkára, aki ezt az egészet kivitelezte...

2014. júl. 29. 10:18
 12/13 kovpet ***** válasza:
0%
Te miről beszélsz? Ki van táblázva, hogy mehet a buszsávban ott kerékpár. A buszvezető szándékosan gázolta el a srácot, gondolom, ijesztgetni akarta és túl jól sikerült. Börtönben a helye.
2014. júl. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az autósoktól sem mindig adják meg a busznak az elsöbbséget, vagy ezt, már nem veszed észre?

A kerékpárosnak, meg mi köze a " Hajtás pajtás és futár társai"-hoz? Vagy ezt, honnan veszed? Fejkamerája, bárkinek lehet.

A kerékpárosok közül, sem mindenki az autósok közt cikázó futár.

John_McClane: ha már díjakról beszélünk. Mondd, a gyalogosok mit fizetnek a járdáért? Semmit? Vagy, az már, más tészta?

Ha már autó: egy kerékpár és egy autó között, mennyi a súlykülönbség? (igen tudom, egy autónál, sok minden benne van, nem csak, azvüres tömeg). Mert az utaknál, az is számit. A méretbeli különbségek is ott vannak: 1 átlag személygépkocsinál, kb. 3 - 4 kerékpár ki is jön (Smart és társai nem játszanak, mert abból, alig vannak az utakon).

2014. júl. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!