Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan lehet tű/magassarkú...

Hogyan lehet tű/magassarkú papucsban vezetni, mi a technikája?

Figyelt kérdés
Én leveszem mert,mindig beakad a sarka és csúszkál a lábamon. Ti hogy oldjátok meg ezt a problémát?
2010. jan. 11. 12:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"...ez így konkrétan le van írva a KRESZben."


NINCS.


Erről nem nyitok vitát, ténykérdés, előttem a hatályos KRESZ szövege, bárki megnézheti, elolvashatja, és akkor nem fog valótlan hülyeségeket terjeszteni.


A jogszabály mai napon hatályos állapota:

[link]

2010. jan. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Nekem pedig éppen az egyik kérdés volt a KRESZ vizsgán ez. Biztos, hogy van róla valahol valami, csak nem tudom melyik részben:D szerintem nézd át mégegyszer:D
2010. jan. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Konkrétan nincs leírva. Ez egészen biztos. (Lehet benne keresni papucs, cipő, öltözék, akármilyen szóra.)


A járművezetés személyi feltételeinél sincs felsorolva.


Marad a 3. § (1) /c pont, mint irányadó. Vagyis ha az öltözéked nem veszélyezteti a biztonságot és nem zavar másokat, akkor nem tilos. A lábam nem látszik kívülről, én jól tudom vele mezítláb taposni a pedálokat. Ha mások nem tudják, ők ne vezessenek mezítláb. Ő dolguk. :D

2010. jan. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem vezeték abban mert félrecsúszhat a lábad és ez egy hirtelen fékezésnél nagyon sokat jelent.még papucsban sem jó vezetni tapasztalatból tudom
2010. jan. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Néhány nappal ezelőtt az egyik barátnőmtől kérdeztem ,hogy ő tud-e vezetni magassarkúban. Hát ő tud,bár friss jogosítvánnyal neki sem ment. Hasonló gondokkal szembesült,de gyakorlat teszi a mestert. Én is megpróbáltam tanácsai alapján. Bent az udvaron előre-hátra, úgy ahogy ment. A elmentem egy kihalt közútra felvettem a cipőt ,addig mezítláb (vastagabb harisnyában)vezettem .Nem mertem kockáztatni.Viszonylag eléggé magas és vékony volt a cipő sarka,de ha ebben megtanulok ,akkor másban is fog menni. Valamilyen szinten azért sikerült ,de forgalomban még nem mennék ki.Majd valahogy megtanulom a technikát,addig marad a mezítláb ilyen esetekre.Kipróbálok többféle sarokméretet,lehet hogy elsőre nem volt jó ötlet nagyon magas kb. 10-11 centis sarok. Legközelebb kisebb sarkúval megyek ,hogy abban mennyire fogok tudni majd elválik.
2010. jan. 22. 19:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!