Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » C jogsi után érdemes egyből...

C jogsi után érdemes egyből utána a D jogsit megcsinálni?

Figyelt kérdés
Kicsit több mind fél éve letettem a C kategóriás jogosítványt, és elgondolkodtam azon hogy a közeljövőben leteszem a buszra a jogsit. Viszont nem tudom hogy megpróbáljam e, mert gyakorlatilag 0 tapasztalatom van teherautó vezetésből, hogy ez okozhat e nekem problémát majd a jogosítványszerzésnél. Igazság szerint azért gondoltam a d jogsin, mert a teherszállítás nem érdekel, inkább a személyszállítás.
2014. aug. 7. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Leteheted minden további nélkül.A jogsi megszerzésében nem akadályoz a gyakorlat hiánya,azonban,ha később munkát vállalsz,és mondjuk egy 3 tengelyes kényszerkormányzott C tengelyű busszal be kell fordulnod kis utcákba,ott azért hiányozhat a gyakorlat.Én személy szerint a c után az e-t tettem le,elmentem kamionozni,majd utána vizsgáztam d-ből,s lettem buszsofőr.

Bárhogy is döntesz,sok sikert!

2014. aug. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 egySanyi ***** válasza:
PÁV-od van már? Ne hagyd a végére, mert ha nem sikerül akkor a többi jogsi se ér semmit se, munkáltató rendőr kéri.
2014. aug. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerencsére már túl vagyok a PAV-on. 2-est csináltam meg, és megadták határozatlan időre
2014. aug. 9. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!