Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Vajon Nekem ehhez jogom van?

Tutujka kérdése:

Vajon Nekem ehhez jogom van?

Figyelt kérdés

A minap megállított egy rendőr igazoltatni, és hát, hogy is mondjam elég lekezelő volt Velem, pedig már már a se.ggnyalás szintjére süllyedtem.

Amikor ezt meséltem kollégáimnak megkérdezték, miért nem kértem el a rendőr igazolvány vagy jelvényszámát panaszemelés céljából.

Ezt megtehettem volna?

Kérhetem Én egy rendőrtől, hogy igazolja magát Nekem?


2010. jan. 15. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:

persze kérheted. leírhatod a számát be is telefonálhatsz a rendőrségre, hogy valódi e, mert arra gyanakodsz, hogy álrendőr. Persze most ne az legyen, hogy minden rendőrt álrendőrnek fogsz nézni, csak mondom:)


Amúgy emelhetsz ellene panaszt is. Legalábbis ha lenne a kezedben valami azonosító róla, amivel utalhatnál rá.

2010. jan. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen!

Még azt is megmondhatod neki, hogy panaszt akarsz tenni ellene. Elvileg nem tehet semmit. Azon viszont ne csodáékozz, ha ezek után pl. az 5000-es helyszíni bírságból 20000-est csinál, mert neki meg ahhoz van joga! (Ő mérlegel, a minimumot szabja ki vagy a maximumot.)

2010. jan. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért írod nagybetűvel a nekem-et és az én-t? Ekkora egód van?
2010. jan. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
és ha már kiszabta a bírságot, utána mondani neki hogy igazolja magát, mert panaszt akarsz tenni? olyat lehet?
2010. jan. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Miért írod nagybetűvel a nekem-et és az én-t? Ekkora egód van?.....


Ez probléma számodra?

2010. jan. 15. 10:54
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat.

Majd akkor azt fogom tenni, hogy a bírság után kérem el az azonosítóját.

Akkor mér nem hiszem, hogy tud rátenni egy lapáttal.

Bosszantott a dolog, és megalázottnak éreztem Magam.

2010. jan. 15. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!