Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mindkét irányból behajtani...

Mindkét irányból behajtani tilos alatt: kivéve célforgalom. Ez most célforgalomnak számít?

Figyelt kérdés
Azon az úton hajtottam be és a rendőr megbüntetett 10 000 Ft-ra. Azon az úton volt dolgom, körbe nagyobb kerülő lett volna. Ez nem számít célforgalomnak? Jogos volt ez?
2010. jan. 17. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
ha mindkét irányból behajtani tilos, akkor kizárólag akkor számítasz célforgalomnak ha azon a szakaszon van dolgod, nem pedig önkényesen áthajtasz merthogy rövidebb. jogos volt, ha ezzel csak levágni akartad az utat, ilyen erővel minden lehetne célforgalom
2010. jan. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jogos volt. Ilyet én csináltam, de kiszúrtam a rendőrt, megálltam, mintha becsöngettem volna egy házba, kis idő múlva mentem tovább.. Tehetek róla, hogy nem voltak otthon?

Üdv: StMiklos

2010. jan. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ha ott laknál, akkor behajthatsz. különben nem.

mióta van jogsid?

2010. jan. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a célforgalom azt jelenti, ODA MÉSZ. nem az, hogy arra...
2010. jan. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A célforgalom arra van, hogy a területet megvédje a nagy áthaladó forgalomtól. Csak az mehet be, aki ott lakik vagy ott van dolga. Ha nagyon sietsz és átmész, de rendőrt látsz az utca végén állj meg, szállj ki vagy tegyél gy mintha telefonálnál, utána menj tovább. De inkább be se menj, ha kis utcában laksz ahol minden behallatszik Te se örülnél neki, ha percenként 10 kocsi elmenne, vagy elütnék a kint játszó gyereket.
2010. jan. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, nem én vezettem nekem még nincs jogsim ezért kérdeztem.
2010. jan. 18. 19:02
 7/7 A kérdező kommentje:
félreirtam a kérdést, nem én vezettem
2010. jan. 18. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!