Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Utazott már valaki Budapestl-M...

Utazott már valaki Budapestl-Miskolc között busszal? Többi lent.

Figyelt kérdés

Mindig vonatoztam korábban, de egy ismerős mondta, hogy busszal menni jobb, mert a miskolctapolcai elágazásnál megáll, és közel az egyetem, oda szeretnék eljutni. Illetve elvileg olcsóbb sokkal, mint a vonat.


Tudnátok segíteni?


2014. szept. 9. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Valóban közel áll meg az egyetemhez, de Egerben mindig át kell szállni. Nekem akkor is kényelmetlenebbnek tűnik, ha a Tiszain a vonatról is át kell szállni helyi buszra. Árban minimális lehet a különbség: Egerig úgyis pótjegyes a busz is, igaz, a vonat végig az. De kilométerre nagyjából ugyanannyi, szóval a menetjegy ára nem térhet el lényegesen. A helyi jegyet persze megúszod, ha busszal mész, ez tény.
2014. szept. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tehát jobb a vonat?
2014. szept. 9. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!