Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem megy a...

Mit csináljak ha nem megy a forgalom vizsga?

Figyelt kérdés

Megbuktam 3. alkalommal is. annyira izgulok h lehetetlen h valaha is átmenjek. nevetséges dolgokat nézek be. szerintem a 4. vizsgám se lesz meg. az 5.nél pedig le szeretném fizetni a vizsgabiztost. de itt nyiregyházán nem lehet. gondolom át kell mennem másik autósiskoláház és valami olyan helyen vizsgázni ahol le lehet fizetni a vizsgabiztost. miskolc, debrecen ilyen hely? mennyit adjak? ha fizetek bármit csinálok vizsgán nem húznak meg?

jah és nem érdekelnek az olyan válaszok h 'sok a hülye ígyis az utakon' meg 'ha tudsz vezetni úgyis átmész' blabla...

nem igaz:) attól h valaki elsőre átment szinte szerencse.:) nekem úgy köszönt a vizsgabiztos h 'itt az új áldozat' ennyit erről:)

ha olyan a napja a vb-nak úgyse enged át. meg akinek jogsija van az se legyen olyan nagymenő magára h elsőre átment. most simán meghúznák amilyen a vizsgakövetelmény.

csak olyan írjon aki fizetett már debrecenben vagy miskolcon a vizsgáért:)



2013. aug. 13. 16:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
11%

Ezt benézted, mert az 5. vizsgán már ketten vannak. Nem lehet őket "lefizetni" még akkor sem ha akarnád.

Vegyél még órákat, és tanulj meg rendesen vezetni. Ez nem egy kiló kenyér, hogy "megveszed". Lehet próbálkozni, de ha nem jön be és feljelent valamelyik vizsgabiztos, akkor az életben nem lesz jogsid. Na most mennyire parázol?

2013. aug. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%

Lehet akár mekkora g*ci a vizsgabiztos, ha látja rajtad, hogy rendesen tudsz vezetni akkor átenged.. tudom nem rég vizsgáztam énis... ennyit erről.

De te nyugodtan fizesd csak le.

2013. aug. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

az 5. vizsgán nincs 2 vizsgabiztos. :) ha az sikertelen azután kell menni a páv-ra:) nézz utána a dolgoknak kedves első válaszoló:)

2. pedig annyit tudok mondani h ahol én vizsgázom kedv alapján döntenek. ha nincs hibád annyit mond a vizsgabiztos h 'nem volt elég magabiztos' és buktál. hiába nem volt hibád, valamit kitalál h megbuktasson:)

2013. aug. 13. 16:18
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Igazából hiába váltasz iskolát, a VB-k ugyanonnan jönnek. Én a helyedben néznék másik oktatót, mert ha már 3x megbuktál, akkor szerintem nem tanítottak meg rendesen vezetni, ami nem a te hibád, hanem inkább az oktatódé. Én mondjuk már az első sikertelen vizsga után oktatót váltottam volna. Lefizetéssel csak óvatosan, hivatalos személynek minősülnek a VB-k. Ezt a kérdést inkább az oktatóddal beszéld meg.
2013. aug. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
46%
De, az ötödik vizsgán két vizsgabiztos van! De, nem is ez a lényeg, gyakorolj vegyél még annyi órát amennyitől magabiztos leszel. Ne próbáld megvesztegetni a vizsgabiztosokat, elég szarul járhatsz, ha kiderül!
2013. aug. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
26%
Látom kedves kérdező okosabb vagy mindenkinél, és természetesen mindig más a hülye mert neked nem sikerül valami. Akkor hajrá, vesztegesd csak meg a vizsgabiztost, és az életben nem lesz jogsid. És csak hogy tudd, az 5. vizsgán ketten vannak valóban. Sok sikert.
2013. aug. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

az első vizsga után oktatót váltottam:) a mostanit nagyon szeretem nincs bajom vele. én izgulok nagyon.

leszarom már amúgy, nem is akarok én annyira vezetni. csak az idegesít h ha már ennyi pénzt beleöltem akk nem hagyhatom abba. megvan az elsősegély is. elsőre meglett. meg a kresz is elsőre.

annyi energiát fektettem már ebbe. nem fogom a cél előtt feladni. legyen meg a jogsi ha épp úgy adódik h elugrok bevásárolni vagy mit tudjam én. ennyire azért tudok vezetnixd

de tényleg nem hagyhatom kárbaveszni az egészet:/

2013. aug. 13. 16:33
 8/20 A kérdező kommentje:

[link]

tessék:) de ha ez sem elég akk elmondanám h egyik ismerősöm 5. alkalommal ment át. ami ugyanolyan volt mint az előző 4 vizsga. csak elnéző volt vele a vizsgabiztos.

ki nem hiszi még el h a páv az 5. sikertelen vizsga után van?:)

2013. aug. 13. 16:37
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Na most ezt hiába linkelted be, attól még az ötödik vizsgán két vizsgabiztos van. Ez a link neked mit bizonyít? Hogy az ötödik után van a PÁV, de te az ötödikről kérdeztél!
2013. aug. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
mondom h ismerősöm ötödjére ment át és egy vb volt xd
2013. aug. 13. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!